Nazilli Bld.Spor-Somaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu

Nazilli Bld.Spor-Somaspor  Maçının Hakemleri Belli Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK), Somaspor’un, 9 Ekim Çarşamba günü Nazilli İlçe Stadında oynayacağı Nazilli Belediyespor maçına İstanbul Bölgesi Klasman hakemini atadı.

7.Haftaya girilirken ligde oynadığı 6 maçta 4 galibiyet ve iki beraberliği bulunan grubun namağlup lider takımı Nazilli Belediyespor ile, 6 maçta 4 galibiyet ve 2 mağlubiyeti bulunan Somaspor maçını, İstanbul Bölgesi Klasman hakemi Erdoğan Özkaya yönetecek.. Erdoğan Özkaya , bu sezon 1.lig’de 1 kere 4.hakem, 2.ligde 1 kere 4.hakem, 3.ligde ise 2 kere orta hakem olarak görev almış.

Erdoğan Özkaya’nın yardımcılıklarını ise Göker Erel (Kırklareli) ve Sabri Üstünel (Kırklareli) yapacak. Mücadelenin 4. hakemi ise Elif Köroğlu (İstanbul) olacak. Erdoğan Özkaya ve triosu, temsilcimiz Somaspor’un maçında ilk defa görev yapacaklar..


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN