Namağlup Ünvanımızı Gazi Stadında Bıraktık!
![Namağlup Ünvanımızı Gazi Stadında Bıraktık!](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/Namaglup-Unvanimizi-Gazi-Stadinda-Biraktik.jpg)
TFF 2.Lig Kırmızı Grup’un 7. haftasında Kastamonuspor‘a deplasmanda 1-0 mağlup olan Somaspor, bu sezon ilk yenilgisini aldı.
İkinci yarının 54.dakikasında Okan Eken‘in kafasından kalesinde gördüğü golle sahadan 1-0 mağlubiyetle ayrılan siyah-beyazlı takım, ligde bu sezon ilk kez yenildi. Bu sonuçla 12 puanda kalan Somaspor, 8.hafta maçını sahasında Iğdır FK ile oynayacak.
Ayrıntılar gelecek…
![](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/HALIM-KAYNAK-1.jpg)