Nakliyeciler Kooperatifi Onu Kaptı

Nakliyeciler Kooperatifi  Onu Kaptı

Soma Kaymakamlık Futbol Turnuva Talimatnamesinin yayınlanmasının ardından kurum takımlarında hareketlilik başladı.

İki sene önce Pandemiden dolayı yarıda kalan 27.Kaymakamlık futbol turnuvasında grubu namağlup lider tamamlayan Nakliyeciler, aynı başarıyı yakalayabilmek için kolları sıvadı.

Mustafa Yüksel ve Hasan Burak önderliğinde ki Nakliyeciler, ilk olarak hoca sorununu turnuvanın tecrübeli teknik adamı Doğan Gülşen‘i takımın başına getirerek çözdü.

Ardından Soma Masterler’in önemli oyuncularından biri olan Fatih Kaya‘yı bünyesine dahil eden Nakliyeciler, dünde orta saha oyuncusu Mert Yeşilçayır‘ı renklerine kattı.

MERT YEŞİLÇAYIR

Soma futbolunun yakından tanıdığı bir isim olan 7 Ocak 1994 doğumlu Mert Yeşilçayır sırasıyla; Manisaspor ve Akhisarspor Altyapı, Amasya Merzifonspor, Somaspor, Nevşehir Gençlikspor, Yunus Emre Bld.Spor ve Kırkağaç Acar İdman formalarını giydi.

Tüm turnuva haberlerini görmek için buraya tıklayınız!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN