Manisa Süper Amatörde Yarım Kalan Maçlarının Cezaları Onandı.

Manisa Süper Amatörde Yarım Kalan Maçlarının Cezaları Onandı.

Manisa Süper Amatör Kümede 17.12.2017 tarihinde Mütevelli-Urganlı, 07 .01.2018 tarihinde Acar İdman Yurdu ile Kocaçeşme arasında oynanan ve tamamlanamayan müsabakalar sonuçları belli oldu.

Manisa ASKF’den yapılan bildiri aynen şöyle;

Amatör Futbol Kamuoyuna; 17.12.2017 günü Mütevelli-Urganlı müsabakası ile 7 .1.2018 tarihinde Acar İdman Yurdu ile Kocaçeşme arasında oynanan ve tamamlanamayan müsabakalar ile TFF Yönetim Kurulu Kararları ekte olup, Birinci müsabakada Mütevelli Sporun 3-0 hükmen mağlubiyetine, Urganlı sporun 3-0 hükmen galibiyetine ,ikinci müsabakada Acar idman Yurdunun 3-0 hükmen galibiyetine,Kocaçeşme Sporun 3-0 mağlubiyetine FMT başkanı göre karar verilmiştir.

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN