Mustafa Bahadır, ”Seriyi Önümüzdeki Maçlara Yaymak İstiyoruz”

Mustafa Bahadır, ”Seriyi Önümüzdeki Maçlara Yaymak İstiyoruz”

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup’un ilk haftasında deplasmanda grubun güçlü takımlarından Ayvalıkgücü Belediyespor‘u Berkant İstanbul ve Toma Tabatadze (2) golleriyle 3-1 mağlup eden Somaspor’un teknik direktörü Mustafa Bahadır, “Zorluk derecesi yüksek olan deplasmanda galibiyet aldık. Bu seriyi önümüzdeki maçlara da yaymamız lazım” dedi.

Mustafa Bahadır, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada zorlu rakiplerinden haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Farklı galibiyetten dolayı mutlu olduklarını dile getiren Bahadır, Ayvalıkgücü Belediyespor galibiyetiyle moral bulduk. Başlangıç çok önemliydi. Bu maçı geride bırakıp önümüzdeki Orhangazi Belediyespor maçına odaklanmamız lazım. Orhangazi Belediyespor’un iç sahada aldığı sonuç sıkıntıları olduğunu gösteriyor. Ancak hiçbir rakibimizi küçümsemeden, her maça final havasında bakmamız lazım. Ekip olarak ciddiyetle çalışmalarımıza devam edip, kendi eksiklerimizi de tamamlayarak her hafta bir hafta öncenin üstüne koyarak ve eksiği olan oyuncularımızı da bir an önce hazırlayıp daha dinamik bir takım oluşturmak istiyoruz. Bu anlamda; önümüzdeki haftalarda sıkıntı yaşamamak için çalışmalarımızı çok sıkı şekilde sürdürüyoruz.”dedi.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN