Mustafa Aydın, Çorum FK Maçını Değerlendirdi

Mustafa Aydın, Çorum FK Maçını Değerlendirdi

Çorum FK maçında 20.dakikada geriye düşen ve bir puanı golcü oyuncusu Yasin Abdioğlu’nun attığı golle kurtaran Somaspor’da başkan Mustafa Aydın maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Başkan Mustafa Aydın yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sekiz günde üçüncü maçımızı oynadık. Azimli ve kararlı bir oyunumuz var. Geriye düştüğümüz maçlarda oyuna tepki verip maça ortak olabiliyor takımımız, bu pozitif bir kazanç bizim adımıza..Bugün maçın ilk yarısında tempolu ve cesur bir oyun çıkardı sporcularımız. Rakibimiz ligin en maliyetli takımı kadrosunda geçen sene süper lig oynayan oyuncuları vardı. Rakip ceza sahasında etkinliğimiz rakibe göre daha çok idi, maçın genelinde kontrol hep bizde idi. Skor üretme de bugün istediklerimizi yapamadık. Ligin saygı duyulan ekibi haline geldik diyebilirim. Hedefi, rotası belli olan bir takımız. Hedefimiz daima yukarıları zorlamak ve bu hedef doğrultusunda mücadele etmek. Bugün de bu mücadele takımımız adına saha da vardı özellikle ilk yarı çok etkili olduk. 2.lig oynuyoruz ve bu ligde her puan çok değerli ligin yukarısında kıran kırana bir yarış var ve biz bu yarışın bir parçasıyız. Bugün kü maçı burada kapatıyoruz önümüzde ki hafta Bodrumspor ile önemli bir maça çıkacağız, artık ona konsantre olmamız gerekiyor. Saha da futbol adına güzel işler yapan sporcularımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum’’dedi.

Bağlantılı Haberler;

İç Sahada Yenilmemezlik Devam Ediyor
Somaspor Çorumspor Maç Fotoları (Part 1)
Somaspor Çorumspor Maç Fotoları (Part 2)
Mustafa Aydın, Çorum FK Maçını Değerlendirdi
Maddi Değer Olarak Farklı, Futbol Olarak Denk Maçtı
Somaspor 1-1 Çorum FK
Somaspor Çorumspor FK Maç Önü
Somaspor Çorumspor Maçının Hakemleri Belli Oldu

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN