Muhammed ve Uğur Zorlu Maçtan Galip Çıkacağız

Muhammed ve Uğur Zorlu Maçtan Galip Çıkacağız

Somaspor’un forvet oyuncuları Muhammed Öztürk ve Uğur Can, iyi bir takım oldukları ve bunu bulundukları konumla ispat ettiklerini söyleyerek, ”zorlu maçtan galip çıkacağız”dediler.

Uğurcan erokspor maçından umutluUğur Can, ‘’2.Yarı Maçlarına Hazırız’’

İlk yarıda attığı beş golle takıma katkı sağlayan Uğur Can, en iyi şekilde sezonu kapatmak istediklerini belirterek, ” Kamp sürecini takım arkadaşlarım olarak verimli geçirdik. Hazırlık maçlarında oyun olarak eksiklerimizi gidermeye çalıştık. Şimdi ikinci yarı maçlarına hazır durumdayız. Önümüzde Esenler Erokspor maçı var. Ciddi anlamda zor maç, bizim bu maçı alıp liderliği devam ettirmemiz gerekiyor tabi ki tüm takım arkadaşlarım ve teknik ekibimiz bu maçın farkında sadece futbolcu hoca değil tüm taraftarlarımız olsun onlarda farkında Perşembe günü Erokspor maçıyla beraber güzel bir başlangıç yapıp sezon sonu da hedefimize ulaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Herkes bizler kadar inansın hep beraber bu yükü sırtlayıp bunun altından kalkacağımıza can-ı gönülden inanıyorum.” dedi.


Muhammed Öztürk Erokspor maçından umutluMuhammed Öztürk, ‘’Rakip Ayrımı Yapmıyoruz’’

Siyah-beyazlılara 5 golle katkı sağlayan bir diğer oyuncu Muhammed Öztürk, ilk yarıda istediği seviyeye gelemese de ikinci yarıda güçlü fiziği ve dağıtıcılığıyla ön plana çıkacak oyuncuların başında geliyor.

Muhammed, Perşembe günü oynanacak Erokspor maçıyla ilgili, ‘’Bu maçın diğer maçlarla aynı değeri taşıdığını, o bakımdan diğer maçlara nasıl motive oluyorsak bu maçada aynı şekilde motive olmak zorundayız. Çünkü bizim için her maç ayrı bir önem taşıyor.’’dedi.

”Erokspor’la Başladık, Erokspor’la Devam Edeceğiz”

Sezonun ilk maçına Erokspor galibiyeti ile başlayıp devreyi lider tamamladıklarını söyleyen Muhammed, ‘’ İlk yarıya Erokspor galibiyetiyle başlayıp lider tamamladık. Tüm takım olarak şampiyonluğa odaklanmış durumdayız, inşallah Erokspor u yenerek, tıpkı ilk yarıda olduğu gibi ikinci yarıya da iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bunun bilincinde olarak iyi hazırlandık. İnşallah sezon sonu şampiyon olacağız.’’dedi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

3 YORUM

 1. Avatar

  kalbimiz sizinle maden kentin coçuklari

 2. Avatar

  eroğu esipte gönderelim:))))

 3. Avatar
  Ömer Akyüz

  Allah utandırmasın başarılar

YORUM YAZIN