Milli Sporcu, Soma’da Öğrencilerle Buluştu

Milli Sporcu, Soma’da Öğrencilerle Buluştu

Milli Sporcu Sefa Yurtkölesi, Soma’da öğrencilerle buluştu..

Bedensel engelli milli yüzücü Sefa Yurtkölesi, Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen program kapsamında Soma’ya geldi.

Milli Yüzücü Sefa Yurtkölesi, Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi’in konferans salonunda  öğrencilerle buluştu.

Konferansa  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert,  Borsa İstanbul Fen Lisesi Müdürü Ümran Erşin, okul idarecileri ve öğrenciler katıldı.

Programda, milli yüzücü katılımcılara kitaplarını imzaladı. Keyifli geçen Konferans sonunda Milli Yüzücü Sefa Yurtkölesi’ne çiçek takdim edildi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN