Master, Hazırlık Maçı ve Transfer

Master, Hazırlık Maçı ve Transfer

Ege Masterler Ligi takımlarından Soma Masterler, 2.hazırlık maçını Foça Belediye Masterler ile oynadı.

.

Eski Soma Linyitspor teknik direktörlerinden Şerafettin Camcı‘nın çalıştırdığı Foça Belediye Masterler ile deplas manda karşı karşıya gelen Soma Masterler, ilk yarıyı 1-0 geride tamamladı.

İkinci yarıya önce beraberlik sonrada galibiyet golü için çıkan Soma Masterler,  Yücel Durali’nin pasını ağlarla buluşturan Ramazan Yılmaz‘ın golüyle durumu 1-1 yaptı. İlerleyen dakikalarda başka gol sesi çıkmadı ve karşılaşama 1-1’lik skorla sona erdi..

Soma Masterler, daha önceki hazırlık maçında Türkiye Masterler ve Veteranlar Federasyonu (TMVFL) liginde oynayan Edremit Masterler takımını, Tolga Yaman‘ın golüyle 1-0 mağlup etmişti.(detaylara buradan bakabilirsiniz)

  

bülent sözüer,orhan buharalı

İki Transfer

Kadro derinliğini geniş tutmak isteyen kurmaylar, Ertuğ Ünlü, Hüseyin Turan, Dinçer Çakır, Engin Kahraman, Bülent Aktuğ, Ramazan Küçük ve Hasan Burak’tan sonra iki oyuncuyu daha renklerine kattı.

Kırmızı-beyazlılar, Turnuva takımı Nakliyeciler’in iki önemli ismi; Bülent Sözüer ve Orhan Buharalı’yı bünyesine dahil etti.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN