Manisa’lı Saha Komiserleri, Salihli Kurşunlu Piknik Alanında Toplandı

Manisa’lı Saha Komiserleri, Salihli Kurşunlu Piknik Alanında Toplandı

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Manisa Şubesi, 2019 – 2020 sezonu öncesi Salihli Kurşunlu Piknik alanında Başkan Cavit Şenbilgiç ve üyeleri katılımı ile toplanarak, yeni sezon öncesinde durum değerlendirmesi yaptı..

SOMADASPOR

28 Saha Komiserinden 20’si katılım gösterirken, 8 Saha Komiseri mazeretlerinden dolayı katılamadı. Piknikli toplantıda; yeni sezonda görevleri açısından amatör maçlarda daha yoğun olmak üzere profesyonel maçlarda da görev alan Manisalı saha Komiserleri, amatör maçlar öncesinde de sezona moral depolamış oldular..

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Cavit Şenbilgiç “Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda aramızdan ayrılan arkadaşlarımız olduğu gibi aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da oldu. İnşallah 28 arkadaşımız ile 2019-2020 sezonunda görev alacağız. Bu piknik ile de hem yeni arkadaşlarımızın tanışması oldu, hem de moral oldu.2019-2020 sezonunun hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim. ”dedi.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN