Manisa U16 Ligi Puan Durumu

Manisa U16 Ligi Puan Durumu

Manisa U16 Yerel Futbol Ligi, Manisa U16 Futbol Ligi maç sonuçları, Manisa U16 Futbol Ligi puan durumu, Manisa U16 Futbol Ligi fikstür.

Somaspor, Karaelmasspor, Akhisar Yıldırımspor, Gölmarmaraspor ve Mütevelli 1965’in yer aldığı Manisa U-16 Futbol Ligi A-grubunda 09.03.2022 Çarşamba itibari ile puan durumuna haberin en altından bakabilirsiniz.  Ayrıca verdiğimiz veriler bilgi amaçlıdır. Esas olan veriler Manisa ASKF’deki verilerdir. Bilginize… 

 

Tüm alt yapı maçlarına buradan bakabilirsiniz!

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN