Manisa U-13 Ligi: 3.Hafta Maç Sonuçları, Puan Durumu ve 4.Hafta Maçları

Manisa U-13 Ligi: 3.Hafta Maç Sonuçları, Puan Durumu ve 4.Hafta Maçları

Manisa U-13 yerel futbol ligine 3.hafta maçları ile devam edildi.
4 grupta toplam 38 takımın mücadele ettiği karşılaşmalar bol gollü, çekişmeli ve bir o kadarda zevkli geçiyor..

SOMADASPOR

D-grubunda 23 Mayıs 2019 Perşembe günü oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar, puan durumu ve 4.hafta maçlarının programı şöyle:




AKHİSAR BLD.SPOR 14-0 ACAR İDMAN
İlk iki maçını farklı skorlarla kazan Akhisar Belediyespor, Acar İdman’ı Ergün Kozu (7), Emre Akdağ (5), Arda Cirit ve Emir Atabay’ın golleriyle 14-0 mağlup etti.
AKHİSAR YILDIRIMSPOR 4-0 TURGUTALP GSK
Akhisar Belediyespor gibi lige süper başlangıç yapan Akhisar Yıldırımspor, Kovalık stadında konuk ettiği Turgutalp Gençlikspor’u Salihcan (2), Emir ve Çağlar’ın golleriyle 4-0 mağlup etti.
SOTESSPOR 2-2 SOMASPOR
STAD:Soma / Linyit
HAKEM:Ferhat Atıcı
SOTESSPOR:Mesutcan-M.Ali-Oğuzhan-Mücahit-Enes-Yaşar-Tevfik-Osman-Kadir-Mesut-Gökhan
YEDEKLER:Güven, Ege, Kaan, Adem, Can
TEKNİK SORUMLU :Recep Duran

SOMASPOR:Cemal-Mehmet-Fatih-Burhan-M.Yıldırım-Abdülkadir-Çınar-İhsan-Samet-Emirhan
YEDEKLER:Salih, Kaan, Soykan, Bedirhan, Abdülkadir, Mehmet, Veli
TEKNİK SORUMLU:Mustafa Şen
KIRMIZI KART:Yok
GOLLER:Yaşar Çetin, Mesut Akyol (Sotesspor), Samet Gideroğlu, Çınar Bayraktar (Somaspor)




KARAELMASSPOR 1-1 SARUHANLI BLD.SPOR
STAD:Soma / Linyit
HAKEM:Faruk Atıcı
KARAELMASSPOR:M.Can-A.İhsan-Ahmet-Hamza-Tahir-Yiğit-Çağan-Furkan-Kenan-Emrah
YEDEKLER:Ali, Erturan, Arda, Şeref, Berkay, Kaan, Yusuf
YÖNETİCİ:Mehmet Çeliker

SARUHANLI BLD:Metehan-Melih-Mert-Sinan-İnanç-Ramazan-Ayberk-Muhammed-Refikcan-Sait-İbeahim
YEDEKLER:Osman, Arda, Ahmet, M.Erdem, Necati, İbrahim, Ali
TEKNİK SORUMLU:Mutlu Çamlıyer
KIRMIZI KART:Yok
GOLLER:S.Yusuf Avcı (Saruhanlı Bld), T.Efe Kayalı (Karaelmasspor)




ZAFERSPOR 1-0 GÖLMARMARASPOR
STAD:Soma Linyit
HAKEM:Ramazan Boz
ZAFERSPOR:Tayyip-Emre-Muhammet-Hayati-Muratcan-Semih-Hamza-Recep-Mustafacan-Şevket-Osman
YEDEKLER:Fikret, Mehmet, Birkan, Halil, M.Yılmaz
TEKNIK SORUMLU:Oktay Çabuk

GÖLMARMARASPOR:Şakir-Çağdaş-Osmancan-İsmail-Azat-Furkan-Ekin-Alihan-Süleyman-Muharrem-A.Galip
YEDEKLER:Özcan, Salih, M.Efe, Ozan
TEKNİKSORUMLU:Mutlu Kertiş
KIRMIZI KART:Yok
GOLLER:Şevket Efe Öztürk (Zaferspor)

3.HAFTA TOPLU SONUÇLAR:
Akhisar Bld.Spor 14-0  Acar İdman
S.Sotesspor 2-2 Somaspor
301 Karaelmasspor 1-1 Saruhanlı Bld.Spor
A.Yıldırımspor 4-0 Turgutalp Gençlikspor
Soma Zaferspor 1-0 Gölmarmaraspor
Gördesspor Bay
PUAN DURUMU:

Akhisar Bld.Spor 9 puan
A.Yıldırımspor 9 puan
Zaferspor 6 puan
Turgutalp GSK 6 puan

4. HAFTA MAÇLARI:
Soma Spor 301 Karaelmas 25 Mayıs 2019 Cumartesi 15:30 Linyit
Acar İdman S.Sotes 25 Mayıs 2019 Cumartesi 16:00 Kırkağaç
Gölmarmara Gördes 25 Mayıs 2019 Cumartesi 16:00 Gölmarmara
Turgutalp Soma Zafer 25 Mayıs 2019 Cumartesi 17:00 Linyit
Saruhanlı Bld A.Yıldırım 25 Mayıs 2019 Cumartesi 16:00 Saruhanlı

Grup maçlarından sonra puan cetvelinde İlk dört sırayı alacak toplam 16 takım, kura çekilerek eleme usulü play-off müsabakaları oynayacak..



Ahmet Akbulut

YORUM YAZIN