Manisa Gençlerbirliği Lidere Farklı Mağlup Oldu.

Manisa Gençlerbirliği Lidere Farklı Mağlup Oldu.

TFF Bayanlar 3.Lig 16.grupta geçen hafta grup şampiyonluğunu ilan eden Zaferspor‘a konuk olan Manisa Gençlerbirliği, güçlü rakibine farklı mağlup oldu.ZAFERSPOR 8-2 GENÇLERBİRLİĞİ

Zaferspor’un ardından Play-off’lara kalma adına hesaplar yapan Manisa Gençlerbirliği, 3 Mart Cumartesi günü Atatürk Stadında Zaferspor ile karşılaştı.

Gençlerbirliği; Salih Kozan, Osman Arslan ve İzzet Özeren hakem üçlüsü yönettiği karşılaşmada, lider Zaferspor karşısında etkili olamadı ve sahadan 8-2 mağlup ayrıldı.

Manisa Gençlerbirliği 13.hafta Şehzadeler 8 Eylül ile Ertuğrul Dilek tesislerinde karşılaşacak

Soma Zaferspor ise, haftayı bay olarak geçirecek..

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN