Manisa Büyükşehir Belediye’ye 3 Takviye..

Manisa Büyükşehir Belediye’ye 3 Takviye..

Bir önceki turnuvanın son maçında, Soma Çarşı karşısında azda olsa çeyrek final şansı bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ergün İbrahimoğlu, Okan Coşğun, Şevki Yazıcılar ve Alex’in attığı gollerle öne geçti, üç puana çok yakındı ama galibiyet sevinci yaşayamadan turnuvaya veda etmişti..Buraya tıklayınız..

SOMADASPOR

Bu sezon Şevki Yazıcılar idaresinde turnuva heyecanı yaşayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, mevcut kadro yapısına 3 oyuncu kattı.
Soma Kömürlerinden kaleci İrfan’ın yanı sıra;  Soma Çarşı takımının iki önemli oyuncusu Şirvan Özel ve Gökhan Saran (kepçe) yeni sezonda Manisa Büyükşehir Belediye forması giyecek..

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN