Manisa Amatör Yerel U 18 Play Off Maç Sonuçları

Manisa Amatör Yerel U 18 Play Off Maç Sonuçları

Manisa Amatör Yerel U 18 ligi’nde müsabakalar sonunda 1,2,3 gruplarda ilk iki sıra ile 4. Grupta ilk üç sırayı alan toplam 9 takımın Play-Off oynamaya hak kazandığı 1.hafta maçları ile başladı.

Karaelmasspor Poyraz’ı puansız gönderdi.

İlk hafta mücadelesinde Soma Karaelmasspor ile Poyrazdamları karşı karşıya geldi. Zorlu geçen maçta Karaelmasspor rakibini 2-1 mağlup etti. Sarı siyahlı takımımıza 3 puan getiren golleri 25 dk. mehmet Özcan ve 49.dk Egehan Akpınar kaydetti. Poyrazdamları’nın golünü ise 63.dk. İbrahim Erdil attı.

Halim Kaynak

Manisa Amatör Yerel U 18 Play Off 1.hafta toplu sonuçlar

Karaköy 1-1 Yıldız 45
Karaelmasspor 2-1 Poyrazdamları

Medar GB 2-3 Salihli Bld
Akhisar 1922 0-5 Manisaspor

İnci Ticaret

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN