Manisa Amatör 5.Hafta Hakemleri Açıklandı

Manisa Amatör 5.Hafta Hakemleri Açıklandı

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 04.11.2021 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 1.Amatör, Akademi,  Ulusal Veteran Futbol ve Ege Masterler maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

6 Kasım Cumartesi (Elit Lig U-16, U-17)

Manisa Fk Denizlispor Mertcan Erol Sertaç Erşahin Özkan Ceylan
Manisa Fk Denizlispor Sefa Sabancı Sertaç Erşahin Özkan Ceylan Mertcan Erol

6 Kasım Cumartesi (Bölgesel Gelişim Lig U-19)

Somaspor Uşakspor Kemal Namlı Mustafa Aldırmaz Altay Akkaynak Günsoy Kaya
Akhisarspor Kütahyaspor İ.İbatuhan Darçın Kerem Aydın M.Cihan Bakkal Melih Mergen
Çocuk, Ergen ve Yetişkin Terapisi

6 Kasım Cumartesi (1.Amatör Lig)

M.Şimşek M.Başakşehir Alpay Başkesen Sedat Çakal Cenk Vardar
Ş.Sekizeylül 45 Manisa Yaşam Fatih Dikbez Yunus Erol Kemal Mert Gördesli
Akgünspor M.İmamhatipler Baykal Yavuz Ramazan Boz İbrahim Karataş
S.Özg.Birliği Poyrazdamları Engin Eyigün Ö.Oğuz Kavas Haldun Sevinç
S.Sanayi Kocaçeşme Ö.Oğuz Kavas Engin Eyigün Cenk Güleryüz
Sartspor Salihli Razlı Abdullah Türkan Hediye Çalkuş Ümit Coşkun
Selendi Bld. A.Yenimahalle Kerim Uzun H.Emre Yazıcıoğlu Kemal Taner Çay
Üzümovalı Çanakçı Mustafa Uslu Erol Can Laçin Yarkın Keseciler
Kulaülkü Yeşilyurt Ramazan Azimli Ferhat Atıcı Tahir Saraç
SUAT GÜNDOĞAN

6 Kasım Cumartesi (Süper Amatör Lig)

Mecidiye Gördes Bld. Semih Başkesen K.Berkay Kahveci Abdullah Kayıkçı
Acaridman Saruhanlı Bld. Aydoğan Kaçmaz Furkan Çıraklar H.Barkın Börekçi
Halitpaşa Kayalıoğlu Yusuf Bulut Gökhan Özdemir Gökhan Erdik
Laleli Karaköy Fk. Y.Emre Çakar Yunus Teryaki Mert Yetim

7 Kasım Pazar (1.Amatör Lig)

Akmescit Hamzabeyli Kemal Namlı Ferhat Atıcı Sertaç Erşahin
Yuntdağ K.Köprülü Gökhan Özdemir Altay Akkaynak Mertcan Erol
Karaoğlanlı Ulucami Semih Başkesen M.Cihan Bakkal Sadık Arıkan
Hamidiye Gölmarmara M.Ali Elver K.Berkay Kahveci Nizar Şahin
Sazoba Akhisargücü Yusuf Bulut Kerem Aydın Abdullah Kayıkçı
Z.Ova Birlik Selçikli H.Emre Yazıcıoğlu İ.Batuhan Darçın Mustafa Aldırmaz

7 Kasım Pazar (1.Amatör Lig)

A.Çobanisa 1975 Malta Oğuz Akyüz Ramazan Boz Mert Yetim
Nurlupınar İstasyon Gnç. Melih Sayın Yunus Teryaki Furkan Çıraklar
Kapancıspor Tepeköy İzzet Özeren Alpay Başkesen Mehmet Kalkan
Kulaspor Sarıgöl G.B Abdullah Türkan Nusretcan Kırmızıbaş Sefa Sabancı

7 Kasım Pazar (Ulusal Veteran Lig)

Kula Master Bornova Genç Günsoy Kaya Yunus Emre Akkaya Halit Ziya Kürehan

7 Kasım Pazar (Ege Masterler Lig)

Saruhanlı Balçova Ö.Oğuz Kavas Yusuf Akkaya Mustafa Ayberk Balcı

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN