Manisa Amatör 31.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu

Manisa Amatör 31.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 12.03.2020 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 2.Amatör, U-15, U-17,U-19 Play-Off, Bölgesel Lig, Kadınlar 3.Lig ve Ulusal Veteran futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

14 Mart Cumartesi (Elit Lig)

Akhisarspor Kocaelispor A.Yiğit Doktaş Nusretcan Kırmızıbaş Gökhan Erdik Kadir Genç

14 Mart Cumartesi (Bölgesel Lig)

Turgutluspor Bodrum Bld. Mustafa Yuca Çağlar Polat Merve Güneş Sertaç Erşahin
Turgutluspor Bodrum Bld. Alper Kara Büşra Sığınır Ferhat Atıcı Halil Çıkırıkçılar
Manisa Fk Nazilli Bld. M.Hakan Efe K.Berkay Kahveci Sefa Sabancı Mert Yetim

14 Mart Cumartesi (Süper Amatör Lig)

İstasyon Gnç. B.Hacırahmanlı Osmancan Açıklar Gökmen Çambel Yasin Tekal
Ahmetli Bld. A.Çobanisa Fırat Konurce Kamil Dinçer Ahmet Türkeş

14 Mart Cumartesi (2.Amatör Lig)

K.Ağaçlı Pomak İshakçelebi Semih Başkesen Burak Şenkal Y.Hasan Özel
Alaybey İ.Y. Mns.Esnaf İ.Batuhan Kutucu Ramazan Boz Hakkı Savran
K.Köprülü 45 Manisa Yaşam Engin Eyigün Baykal Yavuz Gökhan Özdemir
Maltaspor M.Başakşehir Hüseyin Aycan Muhammet Solhan Yunus Erol
Laleli Zafer Akmescit Mustafa Uslu Kerem Aydın M.Cihan Bakkal
Hamzabeyli 45 Barbaros Onur Yayla Sergen Gürgön Mertcan Erol
Slh.Yıldızgücü Yeşilyurt Serkan Öksüz Burak Parlar Yücel Yağmur
Slh.Sanayi A.Yenimahalle Şevket Teker Mehmet Kalkan Furkan Çıraklar
Çanakçı Üzümovalı Kerim Uzun Ramazan Azimli M.Utku Karaot



15 Mart Pazar (Bölgesel Gelişim Lig)

Turgutluspor Bodrum Bld. Burak Şenkal Hakkı Savran Mert Yetim
Turgutluspor Bodrum Bld. Mert Yetim Burak Şenkal Hakkı Savran
Manisa Fk A.Afyonspor İ.Batuhan Kutucu Nurullah Sağır F.Utku Karakoç
Manisa Fk A.Afyonspor Nurullah Sağır Çağlar Polat F.Utku Karakoç
Somaspor Uşakspor Sefa Sabancı Melih Mergen M.Utku Karaot

15 Mart Pazar (Bayanlar 3. Lig)

Mns.Esnaf Horozkent Günsoy Kaya Ramazan Güçlü Merve Güneş

15 Mart Pazar (Sağırlar Lig)

Mns.Sağırlar İzmir Sağırlar H.Emre Yazıcıoğlu Baykal Yavuz Kerem Aydın

15 Mart Pazar (Süper Amatör Lig)

1975 Malta Acaridman Onur Yayla Gökhan Özdemir Muhammet Solhan
Gördes Bld. Killik Gb. Şevket Teker Burak Parlar Furkan Çıraklar
Donatım Kulaspor Abdullah Türkan Mehmet Kalkan Sergen Gürgön


15 Mart Pazar (2.Amatör  Lig)

Muradiyespor Manisagücü Kadir Günal Ramazan Boz M.Cihan Bakkal
H.Haliller Gediz Merkez Efendi Kerim Uzun Alican Pektaş Tamer Daşdelen
Develi İmam Hatipler Yusuf Bulut Özkan Ceylan Efe Beyazbulut
Medar Gb. Sazoba A.Yiğit Doktaş Kadir Genç K.Berkay Kahveci
Karabulut Z.Ova Birlik Engin Eyigün Yasin Tekal H.Barkın Börekçi
A.Çağlayan Hamidiye Serkan Öksüz Fatih Dikbez Sertaç Erşahin
Akhisargücü Gördesspor Alper Kara Nusretcan Kırmızıbaş Gökhan Erdik
301 Karaelmas Selçikli Gökmen Çambel Altay Akkaynak Cenk Vardar
Kemerdamları Razlı Osmancan Açıklar Mustafa Yuca Yücel Yağmur
Slh.Öz Gnç.Bir. Urganlı Gediz Ahmet Türkeş Mertcan Erol Doğukan Sonul
Alem Sart Hüseyin Aycan Çiğdem Fırat Mahmutcan Şencan
Trg.Gnç.Gücü 14 Yıldız Halil Çıkrıkçılar Büşra Sığınır Yunus Erol
Köseali Avşarbilgi Fırat Konurce Ferhat Atıcı Y.Hasan Özel

15 Mart Pazar (Ulusal Veteran Lig)

Jeopark Karabağlar M.Hakan Efe Hediye Çalkış Uğurcan Türkan


16 Mart Pazartesi (U-19 Play-OffLig)

Selvilitepe Salihli Bld. M.Hakan Efe Kadir Genç K.Berkay Kahveci

18 Mart Çarşamba (U-17 Lig)

Ş.Sekizeylül Yunusemre Bld. Nurullah Sağır Oğuz Kurtgöz A.Ayhan Canöz
D.M.Yıldırım 1975 Malta Muhammet Solhan Efe Beyazbulut Mert Aydın
Akhisargücü Gölmarmara Ahmet Türkeş Burak Zeytinli K.Mert Gördes
H.Mezarlık Akh.Yıldırım Mehmet Kalkan Ege Börekçi Kaan Uysal
Çatalköprü İstasyon Gnç. Yasin Tekal Cenk Güleryüz Sadık Arıkan
Selvilitepe S.Bozköy Kemal Berkay Kahveci H.Özgür Öztürk Emre Seven
Alaşehir Bld. Salihlispor Kadir Genç Emir Demirel Kemal Taner Çay
Salihli Bld. A.Yenimahalle Sefa Sabancı A.Onur Limanlı F.Murat Kuş

19 Mart Perşembe (U-15 Lig)

K.Köprülü Horozköy Gnç. Yunus Erol Hasan Durgut Hatice Nur Alaca
Gölmarmara Turgutalp Yasin Tekal Mahmutcan Sencan Emrullah Temel
Karabulut Akh.Yıldırım Sefa Sabancı Sinan Genç Reyhan Avşar
Manisagalata Yunusemre Bld. M.Cihan Bakkal Bedirhan Sezer Şenay Barış Özgür
Kula Gnç Sarıgöl Gb. Melih Mergen Ümit Çoşkun M.Ali Uyanık
Selendi Bld. Alaşehir Bld. Kadir Genç Erolcan Laçin Atakan Atlı
Salihlispor Poyrazdamları Burak Şenkal Mustafa Kaya Hakan İlhan
Salihli Bld. Slh.Sanayi Berke Çolak Y.Emre Çakır Ömer Tekal
Kasaba Selvilitepe M.Utku Karaot Doğukan Sonul Mustafa Abul
Trg.Egeli İstasyon Gnç. Mertcan Erol M.Ayberk Balcı K.Efe Keleş

20 Mart Cuma (U-19 Play-Off)

Yunusemre Bld. Gölmarmara Ali Tunçer Muhammet Solhan M.Cihan Bakkal
Saruhanlı Bld. Halitpaşa Alper Kara Mehmet Kalkan Burak Parlar



Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..