Manisa Amatör 30.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Amatör 30.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 14.03.2019 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Gelişim, Süper Amatör, 2.Amatör, U-19, U-14,U-12 Play-Off ve Master futbol maçlarında görev alan Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

SOMADASPOR

16 Mart Cumartesi (Bölge Gelişim)
Turgutluspor Fethiyespor Enes Samanlı Altay Akkaynak Faruk Atıcı
Turgutluspor Fethiyespor Osmancan Açıklar Furkan Çıraklar Yücel Yağmur

16 Mart Cumartesi (2.Amatör)

D.M.Yıldırım Laleli Zafer Gökhan Özkan İ.Batuhan Kutucu Ö.Oğuz Kavas
M.Şimşek Kayapınar Çevik İzzet Özeren Orhan Çakar Sergen Gürgön
Hamzabeyli Manisa Esnaf Günsoy Kaya Fırat Kocacık Melih Mergen
Muradiye İshak Çelebi M.Ali Elver B.Sığınır Yunus Erol
Akmescit S.Bozköy Muhammed Solhan Yasin Tekal Gökhan Erdik
Bakır G.B. A.Çağlayan Onur Yayla Beran Yalçın Ahmet Türkeş
Hamidiye D.6 Eylül Medar G.B. Semih Başkesen Refik Koçoğlu Berke Çolak
Eşmeliler Üzümovalı Abdullah Türkan Alper Kara Emirhan Durmaz
A.Yenimahalle Köseali Süleyman Akçit M.Hakan Efe Burak Parlar




16 Mart Cumartesi (U-12 Play-Off)

T.Egeli Saruhanlı Bld. Hakkı Er
Salihlispor Yunusemre Bld. Alpay Başkesen
Akhisarspor Maltaspor Baykal Yavuz
Alaşehir Bld. T.Gençordu Türker Yunal
Turgutluspor Somazafer Muhammet Solhan
Salihli Bld. Murat Germen Lütfi Yiyit
Manisa Bşb. A.Yıldırım Mehmet Kalkan
Salihli Öz G.B. T.Ege Gnç. M.Cihan Bakkal

16 Mart Cumartesi (U-19)

Saruhanlı Bld. Acaridman Yusuf Bulut İ.Yiğit Ozman Sedat Çakal

17 Mart Pazar (Gelişim)

Manisaspor Menemen Bld. Ali Tunçer A.Berkay Ünlü A.Tuna Yenir Adil Ekinci
Manisa Bşb. Muğlaspor Gökhan Özkan Sefa Sabancı Ümit Kaya Tuğba Kaya
Manisa Bşb. Muğlaspor Oğuz Akyüz Fırat Kocacık Mert Yetim Günsoy Kaya

17 Mart Pazar (Süper Amatör Play-Off)

Yunusemre Bld. M.Sanayi Y.Emre Çiftçi Ahmet Massa Gökhan Özdemir
Alaşehir Bld. Kulaspor Sergen Öngider İshak Korkmaz Nurullah Sağır




17 Mart Pazar (2.Amatör)

H.Haliller Gdz. Maltaspor Fırat Konurce Alican Pektaş A.Rıza Pinat
Yuntdağ Saruh.7 Eylül Aydın Altıntaş Hakkı Er G.Özkan Hafızoğlu
İmam Hatipler Alaybey İ.Y Yusuf Bulut Muhammet Solhan Sertaç Erşahin
Akh.Sanayi Sazoba Mustafa Uslu Meryem Aydın Nusretcan Kırmızıbaş
Soma Zafer Gördes Süleyman Akçit Lütfi Yiyit Türker Yunal
Turgutalp Selçikli Okan Gündüz Alpay Başkesen Melih Mergen
Turgtlu Esnaf T.Ege Gnç. Abdullah Türkan Orhan Çakar Çağatay Şahin
Urganlı Gediz 14 Yıldız Baykal Yavuz Burak Parlar Berke Çolak
Avşar Bilgi Alemspor Semih Başkesen Emirhan Durmaz Yasin Tekal
Sart Slh.Ayyıldız Muhammed Solhan Mehmet Kalkan R.Berk Doğar
S.Özgenç.B. Kurtuluş Onur Yayla Büşra Sığınır Osmancan Açıklar
K.Damları Razlıspor İzzet Özeren Mahmut Uçkun Burak Şenkal
Salihli Sanayi Yıldızgücü Metin Tamtekin Enes Samanlı Kadir Genç

17 Mart Pazar (U-14 Ligi)

Salihli Bld. Salihlispor M.Cihan Bakkal

17 Mart Pazar (Ege Master)

Manisa 1965 Şirinyer Alper Kara M.Utku Karaot Mertcan Erol
Soma Bayraklı M.Hakan Efe H.Ata Ayrancı Sedat Yıldırım

18 Mart Pazartesi (U-19 Ligi)

Saruhanlı Bld. A.Yıldırım Şevket Teker Ahmet Türkeş Refik Koçoğlu




20 Mart Çarşamba (U-14 Ligi)

Soma Zafer 301 Karaelmas Mert Yetim
Somaspor Turgutalp Ramazan Güçlü
A.Yıldırım Karabulut Hakkı Er
Horozköy Gnç. Murat Germen Türker Yunal
Manisa Bşb. Ayyıldız Orhan Çakar
Saruhanlı Bld. Yunusemre Bld. Nurullah Sağır
Manisaspor Manisa G.B Mahmut Uçkun
P.Damları Salihlispor Gökhan Özdemir
Alaşehir Bld. Salihli Bld. İ.Batuhan Kutucu
Kocaçeşme Salihli Öz G.B M.Cihan Bakkal
Selvilitepe İstasyon Gnç. İ.Batuhan Kutucu
T.Ege Gnç. Kasabaspor Muhammet Solhan

21 Mart Perşembe (U-19 Ligi)

Donatım Yunusemre Bld. Osmancan Açıklar Altay Akkaynak M.Yasin Massa
Ayyıldız Ş.Sekizeylül Hakkı Er Ferhat Atıcı Merve Güneş
Manisa G.B. Manisa Esnaf Gökhan Özdemir Yunus Erol Özkan Ceylan
A.Yıldırım Saruhanlı Bld. İshak Korkmaz Erkin Öztopal Sergen Gürgön
Karabulut Gölmarmara Orhan Çakar Yağız Kurnaz Gökhan Erdik
Acaridman Soma Sotes Sergen Öngider Emir Kargın R.Berk Doğar
Çatalköprü İstasyon Gnç. Muhammed Solhan K.Berkay Kahveci Kaan Kumova
Kula Gnç. A.Yenimahalle Nurullah Sağır Mahmut Uçkun Mertcan Erol




Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..