Manisa Amatör 30.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Amatör 30.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 04.03.2020 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 2.Amatör, U-15, U-17,U-19 Play-Off, Bölgesel Lig, Master ve Veteran futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

7 Mart Cumartesi (Bölgesel Lig)

Manisa Fk Turgutluspor İ.Batuhan Kutucu Kerem Aydın Kaan Kumova Ramazan Güçlü
Manisa Fk Somaspor Hüseyin Aycan Büşra Sığınır Altay Akkaynak Fatih Dikbez
Turgutluspor Karşıyaka Serkan Öksüz Nusretcan Kırmızıbaş Sertaç Erşahin Günsoy Kaya

7 Mart Cumartesi (Süper Amatör Lig)

Killik Gb. Alaşehir Bld. Oğuz Akyüz Sergen Gürgön M.Utku Karaot
A.Çobanisa Gördes Bld. Ali Tunçer Gökhan Özdemir Muhammet Solhan
B.Hacırahmanlı 1975 Malta Şevket Teker Mehmet Kalkan Yücel Yağmur
Acaridman Donatım Y.Emre Çakar Emirhan Durmaz K.Berkay Kahveci
Kulaspor Ahmetli Bld. Osmancan Açıklar Ş.Oğuz Kandırmış Mertcan Erol
Karaköy İstasyon Gnç. Aydoğan Kaçmaz Yasin Tekal Gökhan Erdik

7 Mart Cumartesi (2.Amatör Lig)

Manisagücü H.Haliller Gediz M.Hakan Efe Nurullah Sağır Özkan Ceylan
Merkezefendi K.Ağaçlı Teknik Sinan Turgut M.Cihan Bakkal Mert Yetim
İmamhatipler Muradiye Kamil Dinçer Ramazan Boz Yunus Erol
Hamidiye Karabulut Onur Yayla Burak Parlar Sefa Sabancı
Z.Ova Birlik Medar Gb. Gökhan Özkan Kadir Genç Merve Güneş
Sazoba 301 Karaelmas Fırat Konurce Ramazan Azimli Y.Hasan Özel
Akhisargücü A.Çağlayan Kemal Namlı Ferhat Atıcı Mahmutcan Şencan
Sart Trg.Gnçgücü Semih Başkesen G.Özkan Hafızoğlu Hakkı Savran
14 Yıldız S.Özgençlerbir. Kerim Uzun Baykal Yavuz Burak Şenkal
Urganlı Gediz Köseali Halil Çıkırıkçılar Furkan Çıraklar Faruk Atıcı
Avşarbilgi Alem Mustafa Yuca Melih Mergen H.Barkın Börekçi



8 Mart Pazar (Bölgesel Lig)

Turgutluspor A.Afyonspor Sefa Sabancı Melih Mergen Merve Güneş
Turgutluspor A.Afyonspor Mert Yetim Ramazan Boz G.Özkan Hafızoğlu
Manisa Fk Fethiye Serkan Öksüz Burak Parlar Yücel Yağmur
Manisa Fk Fethiye Osmancan Açıklar Yasin Tekal Gökhan Erdik

8 Mart Pazar (2.Amatör Lig)

Razlı Slh.Sanayi Mustafa Uslu K.Berkay Kahveci Mertcan Erol
Üzümovalı Kemerdamları İzzet Özeren Sergen Gürgön Sertaç Erşahin
A.Yenimahalle Slh.Yıldızgücü Abdullah Türkan Burak Şenkal Y.Hasan Özel
Mns.Esnaf K.Köprülü Semih Başkesen Büşra Sığınır Nurullah Sağır
İ.Çelebi Yuntdağ Fırat Konurce İ.Batuhan Kutucu Muhammet Solhan
45 Manisa Yaşam K.Ağaçlı Pomak Kerim Uzun Baykal Yavuz Ferhat Atıcı
M.Başakşehir Koldere Kemal Namlı Gökhan Özdemir Özkan Ceylan
45 Barbaros Laleli Zafer Gökmen Çambel Faruk Atıcı Kaan Kumova
Akmescit Maltaspor Ali Tunçer M.Cihan Bakkal H.Barkın Börekçi
Gördesspor Selçikli Halil Çıkırıkçılar Kadir Genç Altay Akkaynak
Yeşilyurt Çanakçı Onur Yayla Kamil Dinçer Nusretcan Kırmızıbaş

8 Mart Pazar (U-17 Lig)

Selvilitepe Çatalköprü Mustafa Yuca M.Utku Karaot Mahmutcan Şencan

8 Mart Pazar (BU-15 Lig)

Selvilitepe İstasyon Gnç. Yunus Erol Hakkı Savran Hatice Nur Alaca

8 Mart Pazar (Ege Master Lig)

Saruhanlı Bld. Kaf Kaf Fatih Dikbez Hatice Işık Kübranur Akarsu
Soma Bostanlı Günsoy Kaya Tuba Kaya Reyhan Avşar


8 Mart Pazar (İstanbul Veteran Lig)

Turgutlu 7 Eylül Foça Olcay Parlak İlknur Yeşildağ Irmak Tüzen

11 Mart Çarşamba (U-15 Lig)

Maltaspor Ş.Sekizeylül M.Cihan Bakkal Berk Anavatan Yunus Emre Akkaya
Saruhanlı Bld. Karabulut Melih Mergen A.Onur Limanlı Irmak Tüzen
Akh.Yıldırım Gölmarmara Burak Şenkal Canan Çiçek Yusuf Akkaya
Karaköy Fk. Manisa Ayyıldız Mahmutcan Şencan Efe Beyazbulut Reyhan Avşar
İstasyon Gnç. Kasabaspor Hakkı Savran İlknur Yeşildağ Tahir Saraç

12 Mart Perşembe (U-17 Lig)

Yunusemre Bld. 1975 Malta Özkan Ceylan İrfan Yıldız Emre Seven
Karaköy Fk. Ş.Sekizeylül Ahmet Türkeş Kamil Efe Keleş Ege Börekçi
Akh.Yıldırım Saruhanlı Bld. Muhammet Solhan Doğukan Sonul H.Ziya Kürehan
Gölmarmara H.Mezarlık Mehmet Kalkan Hakan İlhan Kemal Taner Çay
S.Bozköy Kasabaspor Mert Yetim Ramazan Boz Bedirhan Sezer
İstasyon Gnç. Selvilitepe Berke Çolak Emre Seven Emrullah Temel
A.Yenimahalle Salihlispor M.Ali Elver Mustafa Kaya Burak Kaya
Salihli Bld. Alaşehir Bld. K.Berkay Kahveci Hakkı Savran Umutcan Kürehan

13 Mart Cuma (U-19 Play-OFF)

Salihlispor Yunusemre Bld. Serkan Öksüz Sinan Turgut Emirhan Durmaz
Salihli Bld. Halitpaşa Hüseyin Aycan M.Hakan Efe Ş.Oğuz Kandırmış
Selvilitepe Saruhanlı Bld. Osmancan Açıklar Alper Kara Kamil Dinçer



Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..