Manisa Amatör 29.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Amatör 29.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 28.02.2020 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 2.Amatör, U-15, U-17,U-19, Bölgesel Lig, Master ve Veteran futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

29 Şubat Cumartesi (Elit Lig)

Akhisarspor G.Gaziantep Serkan Öksüz Altay Akkaynak K.Berkay Kahveci İzzet Özeren

29 Şubat Cumartesi (Bölgesel Lig)

Manisaspor Somaspor Mustafa Yuca Ferhat Atıcı Merve Güneş Baykal Yavuz
Manisaspor Somaspor Ahmet Türkeş Ramazan Boz Yunus Erol Kemal Namlı
Manisa Fk. Uşakspor Semih Başkesen Kerem Aydın Mertcan Erol Olcay Parlak
Manisa Fk. Bodrum Bld. M.Hakan Efe Nurullah Sağır M.Cihan Bakkal Günsoy Kaya

29 Şubat Cumartesi (Süper Amatör Lig)

Alaşehir Bld. A.Çobanisa A.Yiğit Doktaş Ş.Oğuz Kandırmış Enes Samanlı
1975 Malta Karaköy Fk. Kadir Günal Alper Kara Emirhan Durmaz

29 Şubat Cumartesi (2.Amatör Lig)

Yuntdağ 45 Manisa Yaşam Halil Çıkırıkçılar Kadir Genç M.Utku Karaot
K.Ağaçlı Pomak Mns.Esnaf H.Emre Yazıcıoğlu Muhammet Solhan Gökhan Erdik
K.Köprülü Alaybey İ.Y. Mustafa Uslu Gökhan Özdemir Mert Yetim
Laleli Zafer Hamzabeyli G.Özkan Hafızoğlu Burak Şenkal Nusretcan Kırmızıbaş
Maltaspor 45 Barbaros İ.Batuhan Kutucu Hakkı Savran Özkan Ceylan
Koldere Akmescit Yusuf Bulut Mehmet Bozyiyit H.Barkın Börekçi
Slh.Yıldızgücü Razlı Onur Yayla Sergen Gürgön Y.Hasan Özel
Slh.Sanayi Üzümovalı Osmancan Açıklar Yasin Tekal Sertaç Erşahin
Çanakçı Kemerdamları Sinan Turgut Mehmet Kalkan Burak Parlar
Yeşilyurt A.Yenimahalle Fırat Konurce Melih Mergen Mahmutcan Şencan



1 Mart Pazar (Bölgesel Lig)

Manisa Fk. Turgutluspor Burak Şenkal Alican Pektaş Yunus Erol
Manisa Fk. Turgutluspor Enes Samanlı Kerem Aydın Sefa Sabancı

1 Mart Pazar (2.Amatör Lig)

Ahmetli Bld. Acaridman Serkan Öksüz A.Yiğit Doktaş Emirhan Durmaz
Gördes Bld. Kulaspor Osmancan Açıklar Alper Kara Ahmet Türkeş
Donatım B.Hacırahmanlı Oğuz Akyüz M.Hakan Efe Sinan Turgut
Develi Merkezefendi İ.Batuhan Kutucu Mehmet Bozyiyit Mertcan Erol
K.Teknik Manisagücü Fırat Konurce Gökhan Özdemir Özkan Ceylan
Muradiyespor H.Haliller Gediz Yusuf Bulut Baykal Yavuz M.Cihan Bakkal
Medar Gb. Hamidiye Ş.Oğuz Kandırmış Gökhan Erdik Yücel Yağmur
Selçikli Sazoba İzzet Özeren Çiğdem Fırat Yasin Tekal
Karabulut Akhisargücü Halil Çıkırıkçılar Mehmet Kalkan Melih Mergen
A.Çağlayan Gördesspor Mustafa Yuca Burak Parlar Muhammet Solhan
301.Karaelmas Z.Ova Birlik Abdullah Türkan Hakkı Savran M.Utku Karaot
Slh.Özgenç Bir. Sart Mustafa Uslu Sertaç Erşahin Sergen Gürgön
Avşar Bilgi Urganlı Gediz Mert Yetim Kadir Genç Ramazan Boz
Alem Trg.Gnç.Gücü G.Özkan Hafızoğlu Altay Akkaynak Nusretcan Kırmızıbaş
Köseali 14 Yıldız Onur Yayla Furkan Çıraklar K.Berkay Kahveci

1 Mart Pazar (Ege Master Lig)

Manisa 1965 Karşıyaka Gnç. H.Emre Yazıcıoğlu F.Utku Karakoç Merve Güneş
1970 Akhisar Şirinyer Günsoy Kaya Y.Hasan Özel M.Ali Tahtalı

1 Mart Pazar (İstanbul Master Lig)

Manisa Turgutlu Olcay Parlak Ramazan Güçlü Doğanay Sayın

1 Mart Pazar (Ulusal Master Lig)

Jeopark Turgutlu Kerim Uzun Mahmutcan Şencan Hediye Çalkuş

4 Mart Çarşamba (Bölgesel Lig)

Turgutluspor Uşakspor M.Hakan Efe Ferhat Atıcı Kaan Kumova Kadir Genç
Manisaspor Bodrum Bld. Sinan Turgut M.Cihan Bakkal Y.Hasan Özel M.Utku Karaot

4 Mart Çarşamba (U-17 Lig)

Yunusemre Bld. Karaköy Fk. K.Berkay Kahveci Efe Beyazbulut Reyhan Avşar
D.M.Yıldırım Ş.Sekizeylül Ahmet Türkeş K.Mert Gördesli İlknur Yeşildağ
H.Mezarlık Akhisargücü Burak Şenkal Ömer Tekal Burak Zeytinli
Saruhanlı Bld. Gölmarmara Ramazan Boz Özkan Ceylan H.Özgür Öztürk
Selvilitepe Çatalköprü Sergen Gürgön Mahmutcan Şencan Kaan Uysal
Kasaba İstasyon Gnç. Sefa Sabancı Doğukan Sonul Cenk Vardar
Alaşehir Bld. A.Yenimahalle Ş.Oğuz Kandırmış Mustafa Kaya Y.Emre Çakır
Salihlispor Salihli Bld. Osmancan Açıklar A.Onur Limalı Tahir Saraç

5 Mart Perşembe (U-15 Lig)

K.Köprülü Maltaspor Yasin Tekal Hasan Durgut Bedirhan Sezer
Turgutalp Akh.Yıldırım Ramazan Boz Yunus Erol Hatice Nur Alaca
Gölmarmara Saruhanlı Alper Kara Berk Anavatan Canan Şen
Manisa Galata Karaköy Fk. Nurullah Sağır Mert Aydın Ege Börekçi
Sarıgöl Gb. Selendi Bld. Ş.Oğuz Kandırmış M.Ali Uyanık Halit Ziya Kürehan
Alaşehir Bld. Kula Gnç. Sergen Gürgön Doğukan Sonul Yarkın Kesiciler
P.Damları Salihli Bld. Sefa Sabancı Ümit Çoşkun Gökmen Vardar
Slh.Sanayi Salihlispor Melih Mergen Cenk Güleryüz F.Murat Kuş
Selvilitepe İstaston Gnç. Sertaç Erşahin Mustafa Abul Erolcan Laçin
Kasabaspor Çatalköprü Berke Çolak Oğuz Kurtgöz Umutcan Kürehan

6 Mart Cuma (U-19 Lig)

Yunusemre Bld. Trg.Gnç.Gücü Ahmet Türkeş Muhammet Solhan Sertaç Erşahin
Gölmarmara Salihlispor Sinan Turgut Furkan Çıraklar Sergen Gürgön
Saruhanlı Bld. Salihli Bld. Alper Kara Yasin Tekal Yücel Yağmur
Halitpaşa Selvilitepe Serkan Öksüz Mehmet Kalkan Burak Parlar



Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..