Manisa Amatör 28.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Amatör 28.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 20.02.2020 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 2.Amatör, U-15, U-17, Bölgesel Lig, Master ve Veteran futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

22 Şubat Cumartesi (Bölgesel Lig)

Akhisarspor Erokspor Hüseyin Aycan Büşra Sığınır Burak Şenkal Günsoy Kaya
Turgutluspor Uşakspor Mustafa Yuca Faruk Atıcı Melih Mergen
Turgutluspor Uşakspor A.Yiğit Doktaş Mehmet Kalkan Yasin Tekal Mert Yetim

22 Şubat Cumartesi (Süper Amatör Lig)

Çobanisa Killik Y.Emre Çakar Gökmen Çambel Engin Eyigün
B.Hacırahmanlı Ahmetlispor H.Gökberk Arslan Cemalettin Gündoğdular Serkan Öksüz
Acaridman Gördes Emre Abar Kamil Dinçer Ahmet Türkeş
Karaköy Fk Donatım Osmancan Açıklar Gökhan Özkan Alper Kara

22 Şubat Cumartesi (2.Amatör Lig)

Merkezefendi İmamhatipler İ.Batuhan Kutucu Nurullah Sağır H.Barkın Börekçi
Gördesspor Sazoba Semih Başkesen Burak Parlar Y.Hasan Özel
H.Haliller Gediz K.Ağaçlı Teknik Yusuf Bulut Mehmet Bozyiyit Muhammet Solhan
14 Yıldız Avşar Bilgi Halil Çıkırıkçılar Sertaç Erşahin Sefa Sabancı
Hamidiye 301 Karaelmas İzzet Özeren Mertcan Erol Sergen Gürgön
Akh.Çağlayan Karabulut Fırat Konurce M.Utku Karaot Hakkı Savran
Akhisargücü Medar G.B. Mustafa Uslu F.Utku Karakoç Nusretcan Kırmızıbaş
Sart Köseali Onur Yayla Kadir Genç Furkan Çıraklar
Manisa Esnaf Yuntdağ G.Özkan Hafızoğlu M.Cihan Bakkal Yücel Yağmur
Manisagücü Develi Baykal Yavuz Altay Akkaynak Kaan Kumova
Urganlı Gediz Alemspor Kemal Namlı Ramazan Boz Gökhan Erdik



23 Şubat Pazar (Bölgesel Lig)

Manisa Fk C.G. Bucaspor Kamil Dinçer Sefa Sabancı Mertcan Erol
Manisa Fk C.G. Bucaspor Ahmet Türkeş Ramazan Boz Mert Yetim

23 Şubat Pazar (2.Amatör Lig)

Razlıspor Yeşilyurt Cemalettin Gündoğdular Sertaç Erşahin Yücel Yağmur
Üzümovalı Slh.Yıldızgücü Engin Eyigün Altay Akkaynak Faruk Atıcı
A.Yenimahalle Çanakçı Gökhan Özkan Burak Parlar Yasin Tekal
Hamzabeyli Maltaspor İ.Batuhan Kutucu Muhammet Solhan Kerem Aydın
Kemerdamları Slh.Sanayi Abdullah Türkan Gökhan Erdik Sergen Gürgön
Z.Ova Birlik Selçikli Onur Yayla F.Utku Karakoç M.Utku Karaot
45 Manisa Yaşam İshakçelebi Fırat Konurce Mehmet Bozyiyit G.Özkan Hafızoğlu
Alaybey İ.Y K.Ağaçlı Pomak Yusuf Bulut Y.Hasan Özel Özkan Ceylan
Akmescit M.Başakşehir Mustafa Yuca Burak Şenkal Kaan Kumova
45 Barbaros Koldere Kemal Namlı Nurullah Sağır M.Cihan Bakkal
Trg.Gnç.Gücü S.Özgençlerbir. Osmancan Açıklar Mehmet Kalkan Hakkı Savran



23 Şubat Pazar (Süper Amatör Lig)

Kulaspor Alaşehir Bld. Hüseyin Aycan A.Yiğit Doktaş Nusretcan Kırmızıbaş

23 Şubat Pazar (Ulusal Veteran Lig)

Kula Balçova Teleferik Semih Başkesen Mahmutcan Şencan Mehmet Ali Tahtalı

23 Şubat Pazar (İstanbul Master Lig)

Turgutlu M.Kubilay Halil Çıkırıkçılar Baykal Yavuz Hediye Çalkuş

23 Şubat Pazar (Ege Master Lig)

Saruhanlı Bornova İzzet Özeren Alican Pektaş Doğanay Sayın
Soma Ayyıldız Mustafa Uslu Melih Mergen Uğurcan Türkan
1970 Akhisar Agememnon Günsoy Kaya H.Barkın Börekçi Efe Beyazbulut

24 Şubat Pazartesi (U-19 Lig)

Mns.Ayyıldız Yunusemre Bld. Sinan Turgut Mahmutcan Şencan Oktay Kalkan
Ş.Sekizeylül Donatım Ş.Oğuz Kandırmış Hakkı Savran Erolcan Laçin
Kırkağaç Saruhanlı Bld. Fırat Konurce Alican Pektaş Cenk Vardar

26 Şubat Çarşamba (U-15 Lig)

K.Köprülü Ş.Sekizeylül Burak Parlar M.Cihan Bakkal Mustafa Abul
Horozköy Gnç. Maltaspor Ahmet Türkeş Tamer Daşdelen İlknur Yeşildağ
Gölmarmara Karabulut G.Özkan Hafızoğlu Uğurcan Türkan Ömer Tekal
Turgutalp Saruhanlı Bld. Burak Şenkal Doğukan Sonul Irmak Tüzen
Manisa Galata Mns.Ayyıldız Nurullah Sağır Özkan Ceylan Hasan Durgut
Yunusemre Bld. Karaköy Fk. İ.Batuhan Kutucu Kerem Aydın H.Özgür Öztürk
Selendi Bld. Kula Gnç. Ş.Oğuz Kandırmış M.Ayberk Balcı K.Mert Gördesli
Alaşehir Bld. Sarıgöl Gb. Kadir Genç Sertaç Erşahin Umutcan Kürehan
Salihli Bld. Salihlispor Sinan Turgut Sergen Gürgön Y.Emre Çakır
Slh.Sanayi Poyrazdamları K.Berkay Kahveci M.Utku Karaot Sadık Arıkan
Kasabaspor Trg Egeli Hakkı Savran Furkan Çıraklar Ümit Çoşkun
Selvilitepe Çatalköprü Sefa Sabancı Mahmutcan Şencan K.Efe Keleş

27 Şubat Perşembe (U-17 Lig)

Karaköy Fk. D.M.Yıldırım K.Berkay Kahveci Furkan Çıraklar Bedirhan Sezer
Ş.Sekizeylül 1975 Malta Burak Şenkal Nusretcan Kırmızıbaş Hatice Yılmaz
Gölmarmara Akh.Yıldırım Sinan Turgut Muhammet Solhan Mustafa Kaya
Akhisargücü Saruhanlı Bld. İ.Batuhan Kutucu Mehmet Kalkan Emir Demirel
İstasyon Gnç. S.Bozköy Kadir Genç Yasin Tekal F.Murat Kuş
Çatalköprü Kasaba G.Özkan Hafızoğlu Gökhan Erdik A.Onur Limanlı



Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..