Manisa Amatör 27.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Amatör 27.Hafta Maçlarının Hakemleri Belli Oldu.

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 13.02.2020 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Kadınlar 3.Lig, Süper Amatör, 2.Amatör, U-15, Gelişim Lig, Master ve Veteran futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

15 Şubat Cumartesi (U-19 Lig)

Donatım Yunusemre Bld. G.Özkan Hafızoğlu Gökhan Erdik Irmak Tüzen
Manisa Ayyıldız Halitpaşa Yusuf Bulut Baykal Yavuz Hasan Durgut
Srh.Yedieylül Saruhanlı Bld. Nurullah Sağır M.Cihan Bakkal Efe Beyazbulut
Selvilitepe Trg.Gnç.Gücü Mert Yetim Özkan Ceylan Hediye Çalkuş

15 Şubat Cumartesi (U-15 Lig)

Kula Gnç. Alaşehir Bld. Melih Mergen Mahmutcan Şencan Y.Emre Çakır
Gölmarmara Akh.Yıldırım Kadir Genç M.Utku Karaot Doğukan Sonul

15 Şubat Cumartesi (2.Amatör Lig)

Karabulut Gördesspor Halil Çıkırıkçılar Büşra Sığınır Sertaç Erşahin
Selçikli Hamidiye İ.Batuhan Kutucu Mehmet Bozyiyit Altay Akkaynak

16 Şubat Pazar (Elit Gelişim Lig)

Akhisarspor E.G.Menemenspor Sefa Sabancı Altay Akkaynak Sertaç Erşahin
Akhisarspor E.G.Menemenspor Mustafa Yuca Kerem Aydın Y.Hasan Özel

16 Şubat Pazar (Kadınlar 3.Lig)

Somazafer Afyon İ.Y Fırat Konurce Mehmet Kalkan Hakkı Savran
Manisa Esnaf Nazilli Bld. İzzet Özeren Çiğdem Fırat Kaan Kumova



16 Şubat Pazar (2.Amatör Lig)

Sazoba Zeytinliova Bir. Serkan Öksüz Burak Parlar Yasin Tekal
301 Karaelmas Akhisargücü Onur Yayla Sefa Sabancı Mertcan Erol
Medar G.B. Akh.Çağlayan Osmancan Açıklar Alican Pektaş Muhammet Solhan

16 Şubat Pazar (Süper Amatör Lig)

Gördes Bld. B.Hacırahmanlı Şevket Teker Ş.Oğuz Kandırmış Sinan Turgut
Ahmetli Bld. Karaköy Fk. Y.Emre Çakar A.Yiğit Doktaş Ahmet Türkeş
Alaşehir Bld. Acaridman Cemalettin Gündoğdular Emirhan Durmaz Furkan Çıraklar
Killik G.B. Kulaspor Ali Tunçer Yücel Yağmur Sergen Gürgön
1975 Malta İstasyon Gnç. Emre Abar Alper Kara Nusretcan Kırmızıbaş

16 Şubat Pazar (Ege Master Lig)

Manisa 1965 Bergama Oğuz Akyüz Ramazan Boz Mert Yetim

16 Şubat Pazar (Ulusal Veteran Lig)

Jeopark Atatürk Mah. Abdullah Türkan Hediye Çalkuş Uğurcan Türkan



18 Şubat Salı (U-19 Lig)

Donatım Manisa Ayyıldız İ.Batuhan Kutucu Faruk Atıcı A.Onur Limanlı
Halitpaşa Ş.Sekizeylül Mert Yetim Ferhat Atıcı Burak Zeytin
Saruhanlı Bld. Gölmarmara G.Özkan Hafızoğlu Gökhan Erdik Kamil Efe Keleş
Srh.Yedieylül Acaridman Sergen Gürgön Kaan Kumova Gökmen Vardar
Salihli Bld. A.Yenimahalle Sefa Sabancı Hakkı Savran Erolcan Laçin

20 Şubat Perşembe (U-15 Lig)

Ş.Sekizeylül Horozköy Gnç. Nurullah Sağır M.Cihan Bakkal Hatice Yılmaz
Saruhanlı Bld. Akh.Yıldırım Mehmet Kalkan Hakkı Savran Canan Çiçek
Karabulut Turgutalp Melih Mergen M.Utku Karaot Oktay Kalkan
Manisa Ayyıldız Yunusemre Bld. Ahmet Türkeş Kadir Genç İlknur Yeşildağ
Çatalköprü İstasyon Gnç. Sefa Sabancı Mertcan Erol Mustafa Kaya
T.Egelispor Selvilitepe Ramazan Boz Mert Yetim Kaan Uysal



Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..