Manisa Amatör 15.Hafta Hakemleri Açıklandı

Manisa Amatör 15.Hafta Hakemleri Açıklandı

Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 13.01.2022 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 1.Amatör, Akademi, U-18, Master ve Veteran Futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..

15 Ocak Cumartesi (Bölgesel Gelişim U-19 Ligi)

Somaspor Uşak Aş. O.Can Açıklar Kadir Genç Ferhat Atıcı Ramazan Güçlü
Akhisarspor Bld.Kütahya Engin Eyigün Mehmet Kalkan Gökhan Erdik Fahrettin Omaç

15 Ocak Cumartesi (1.Amatör Ligi)

M.İmamhatipler M.Başakşehir H.Furkan Acar Baykal Yavuz Tamer Daşdelen
K.Pomak Akgünspor Ali Tuncer H.Emre Yazıcıoğlu Abdullah Kayıkçı
45 Manisa Yaşam M.Şimşek Melih Sayın Altay Akkaynak Nizar Şahin
Salihli Razlı Poyrazdamları Semih Başkesen Alpay Başkesen Cenk Güleryüz
Demirci Bld. Sart Ahmet Türkeş Sertaç Erşahin U.Onur Boy
Kocaçeşme S.Özgençler B. Kemal Namlı Mustafa Aldırmaz Kübranur Akarsu
Yeşilyurt A.Yenimahalle Günsoy Kaya Gökhan Arık Erol Can Laçin
S.Ayyıldız Kulaülkü Mustafa Uslu Ö.Oğuz Kavas H.Barkın Börekçi
Çanakçı Selendi Bld. Gökmen Çambel M.Cihan Bakkal A.Onur Limanlı



15 Ocak Cumartesi (Süper Amatör Ligi)

Mecidiye Acaridman Damla Akkuş Alper Kara Yücel Yağmur
Gördes Bld. Halitpaşa Halil Çıkrıkçılar Sefa Sabancı Mertcan Erol
Saruhanlı Bld. Laleli Serhat Çetin Kerem Aydın Özkan Ceylan
Karaköy Fk. Kayalıoğlu Y.Emre Çiftçi Mert Yetim Yunus Erol

15 Ocak Cumartesi (U-18 Ligi)

Kula Ülkü Kula Gençlik Emirhan Durmaz Cenk Vardar Hakan İlhan

16 Ocak Pazar (1.Amatör Ligi)

Ulucami Hamzabeyli Ramazan Azimli N.Can Kırmızıbaş Tamer Daşdelen
Manisagücü Karaoğlanlı M.Hakan Efe N.Can Kırmızıbaş Yarkın Keseciler
K.Köprülü Akmescit Alpay Başkesen Mert Yetim Yunus Erol
Selçikli Gölmarmara Yusuf Bulut Gökhan Erdik Abdullah Kayıkçı
Gördesspor Z.Ova Birlik Kerem Aydın Kadir Genç Ferhat Atıcı
Akhisargücü Hamidiye Abdullah Türkkan Tuğba Kaya M.Cihan Bakkal
Avşarbilgi Selvilitepe İ.Batuhan Darçın Altay Akkaynak Y.Emre Akkaya
Trg.Gençlikgücü Çıkrıkçıspor H.Emre Yazıcıoğlu Sefa Sabancı H.Barkın Börekçi

16 Ocak Pazar (Süper Amatör Ligi)

İstasyon Gnç. 1975 Malta G.Özkan Hafızoğlu Engin Eyigün Emirhan Durmaz
Çatalköprü Nurlupınar Kerim Uzun Alper Kara Yücel Yağmur
Çepnidere A.Çobanisa İzzet Özeren Ahmet Türkeş Sertaç Erşahin
Alaşehir Bld. Killik Gb. Fırat Konurce Enes Samanlı Y.Görkem Özgör

16 Ocak Pazar (Ege Master Ligi)

Saruhanlı Master Aliağagücü Baykal Yavuz H.Ziya Kürehan U.Can Kürehan

16 Ocak Pazar (Ulusal Veteran Ligi)

Kula Jeopark Esentepe Gökhan Arık Kemal Taner Çay Emir Demirel
Turgutlu Anadolu Master Günsoy Kaya H.Özgür Öztürk Irmak Tüzen

16 Ocak Pazar (İstanbul Veteran Ligi)

Manisa Turgutreis Ramazan Güçlü Sinan Genç Tahir Saraç
Soma Linyit Didim Ö.Oğuz Kavas M.Ayberk Balcı Sadık Arıkan



19 Ocak Çarşamba (U-18 Ligi)

Trg.Egeli Selvilitepe Serkan Öksüz U.Onur Boy İlnur Yeşildağ
Kasaba Trg.Gençlikgücü Mustafa Aldırmaz Yarkın Keseciler Irmak Tüzen
S.Ayyıldız Kulaülkü Ahmet Türkeş Sadık Arıkan Kübra Nur Akarsu
A.Yenimahalle Kulaspor Yusuf Bulut Yusuf Akkaya Y.Emre Akkaya
Manisaspor Karaköy Fk. Serhat Çetin Cenk Vardar E.Can Laçin
Mütevelli 1965 Horozköy Gnç. Özkan Ceylan Emir Demirel Sinan Genç

20 Ocak Perşembe (U-18 Ligi)

Akhisargücü Akh.Yıldırım G.Özkan Hafızoğlu Haldun Sevinç İlknur Yeşildağ
301 Karaelmas Gölmarmara Sefa Sabancı A.Onur Limanlı Hakan İlhan
Acaridman Karakurt Gnç. Kerem Aydın U.Onur Boy H.Özgür Öztürk
Salihlispor Demirci Bld. Damla Akkuş Cenk Vardar Cenk Güleryüz



Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN