Manisa Amatör 10.Hafta Hakemleri Açıklandı
Manisa Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği, 09.12.2021 tarihinde toplanarak İlimiz ve İlçelerimizde oynanacak Süper Amatör, 1.Amatör, Akademi, Ulusal Veteran ve Ege Master Futbol maçlarında görev alacak Hakemleri aşağıdaki şekilde atamıştır..
11 Aralık Cumartesi (Elit Ligi)
Manisa Fk Göztepe Mertcan Erol Ramazan Boz Mustafa Aldırmaz
Manisa Fk Göztepe Özkan Ceylan Gökhan Erdik Abdullah Kayıkçı Kerem Aydın
11 Aralık Cumartesi (Bölgesel Gelişim Ligi)
Turgutluspor A.Afyonspor Sefa Sabancı Mert Yetim Yunus Erol Ramazan Güçlü
12 Aralık (1.Amatör Lig)
Karaoğlanlı Akmescit Semih Başkesen Gökhan Arık Zeki Burak Sezer
Manisagücü Ulucami İ.Batuhan Darçın Sedat Çakal Nizar Şahin
Yuntdağ Hamzabeyli Damla Akkuş Emirhan Durmaz Cenk Vardar
Z.Ovabirlik Hamidiye Ö.Oğuz Kavas Kemal Namlı Atakan Atlı
Gördesspor Selçikli Osmancan Açıklar Sertaç Erşahin Cenk Güleryüz
Sazoba Gölmarmara Ramazan Azimli Kadir Genç H.Barkın Börekçi
Çıkrıkçı Selvilitepe Alpay Başkesen M.Cihan Bakkal Yusuf Akkaya
Kasabaspor Avşarbilgi Abdullah Türkan Erolcan Laçin Yarkın Keseciler
11 Aralık Cumartesi (Süper Amatör Lig)
Nurlupınar A.Çobanisa Hasan Furkan Acar Yunus Teryaki Ferhat Atıcı
Çatalköprü İstsyon Gnç. Gökmen Çambel Furkan Çıraklar Yücel Yağmur
Kulaspor Tepeköy H.Gökberk Arslan Gökhan Özkan Serkan Öksüz
11 Aralık Cumartesi (İstanbul Veteran)
Soma Linyit Turgut Reis M.Ali Elver Melih Mergen Kübranur Akarsu
12 Aralık Pazar (1.Amatör Lig)
Akgünspor M.Şimşek Kemal Namlı Tamer Daşdelen Tahir Saraç
K.Pomak M.İmamhatipler Gökhan Özkan Mehmet Kalkan K.Taner Çay
Ş.Sekizeylül M.Başakşehir Mustafa Uslu Özkan Ceylan Haldun Sevinç
Sart S.Özgençler Bir. Damla Akkuş Altay Akkaynak Y. Görkem Özgör
Demirci Bld. Salihli Razlı İzzet Özeren Ö.Oğuz Kavas Uğur Onur Boy
Salihli Sanayi P.Damları Halil Çıkrıkçılar H.Barkın Börekçi Sadık Arıkan
Kulaülkü Selendi Bld. Fırat Konurce Alpay Başkesen Sertaç Erşahin
S.Ayyıldız Yeşilyurt Yusuf Bulut İ.Batuhan Darçın Abdullah Kayıkçı
Üzümovalı A.Yenimahalle Gökhan Arık Mustafa Aldırmaz Nusretcan Kırmızıbaş
12 Aralık Pazar (Süper Amatör Lig)
Gördes Bld. Saruhanlı Bld. Şevket Teker Gökmen Çambel M.Cihan Bakkal
Mecidiye Kayalıoğlu Osmancan Açıklar Yunus Teryaki Kerem Aydın
Acaridman Laleli G.Özkan Hafızoğlu Yücel Yağmur Sefa Sabancı
Halitpaşa Karaköy Fk. Serkan Öksüz Emirhan Durmaz Nurullah Sağır
Killik Gb. Kapancıspor Kerim Uzun Ferhat Atıcı Mertcan Erol
12 Aralık Pazar (Ege Master Lig)
Soma Bostanlı Günsoy Kaya H.Özgür Öztürk Hakan İlhan
12 Aralık Pazar (Ulusal Veteran Lig)
Kula Kubilay Alican Pektaş Tuğba Kaya Irmak Tüzen
12 Aralık Pazar (İstanbul Veteran Lig)
Srh.Yedi Eylül Sedat Altay Baykal Yavuz H.Ziya Kürehan Sinan Genç
14 Aralık Salı (Elit Lig)
Manisafk Ankara Keçiören G.Özkan Hafızoğlu Altay Akkaynak Ferhat Atıcı Fahrettin Omaç