Malatya Yeşilyurt Bld.Spor Maçının Hakemleri Belli Oldu.

Malatya Yeşilyurt Bld.Spor Maçının Hakemleri Belli Oldu.

Somaspor’un, Malatya Yeşilyurt Belediyespor ile oynayacağı 2.hafta maçını yönetecek hakemler belli oldu.

SOMADASPOR

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre; 7 Eylül Cumartesi günü saat 16:30’da Soma Atatürk Stadında lige deplasman galibiyeti ile başlayan Somaspor ile evinde mağlup olan Malatya Yeşilyurt Belediyespor arasında oynanacak karşılaşmayı İstanbul Bölgesi Klasman hakemlerinden Aytaç Geçgel yönetecek.

Geçgel’in yardımcılıklarını ise; Fettah Yiğit (1. Yardımcı hakem), Sinan Ertinğü (2. Yardımcı hakem) ve Ali Koç (dördüncü hakem) yapacak.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN