Mahallenin Delisi Haklı Çıktı

Mahallenin Delisi Haklı Çıktı

Somaspor’un Play-Off’daki rakibi belli olduğunda bizim namı değer Mahallenin Delisinin şuradaki ”Köşe Bucak Aradık ve Bulduk” adlı yazısı bayağı bir eleştiri almıştı.

SOMADASPOR

Yapılan eleştirilerde; ”Manavgat Bld, Kepez Bld, Isparta Davraz ve Sökespor gibi takımların arasından en yakın rakibine 5 puan fark atarak şampiyon olmuş Bucak Belediye Oğuzhanspor için nasıl keşke bu takım bize düşse diyebiliyorsun?” demişlerdi.

Bucak Belediye Oğuzhanspor, 1.Kademe maçında bize, 2.kademe maçında Derince Belediyespor’a, 3.kademe maçında ise 1877 Alemdağspor’a 3-1 mağlup oldu ve 3.lig hayali sona erdi.

Bu durumda gösterdi ki Mahallenin Delisi bir şeyler biliyor saygı duymak lazım:))
Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN