Linyit ve Bora Master,12 Eylül Futbol Turnuvasına Katılıyor

Linyit ve Bora Master,12 Eylül Futbol Turnuvasına Katılıyor

Soma’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yılı etkinlikleri kapsamında ”Master Futbol Turnuvası” düzenleniyor.

Linyit Master ve bu yıl kurulan Soma Bora Master takımları, Soma’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yılı etkinlikleri kapsamında 16-19 Eylül tarihleri arasında dört takımın katılacağı turnuvada mücadele edecek.

Linyit Master, Soma Bora Master, Dikili 14 Eylül Master ve Bergama Genç Masterlerin katılacağı dörtlü turnuva 16-19 Eylül tarihleri arasında Linyit Stadında oynanacak.

 

İlk Maçlar 16 Eylül Perşembe Günü

İlk gün karşılaşmaları 16 Eylül Perşembe günü başlayacak. Turnuvayla ile ilgili Soma Belediye Sosyal Medya adresinden yayınlanan program şöyle:

Tüm Soma’lı Spor Severler Davet Edildi

Yetkililer, zevkli ve bir o kadar da çekişmeli geçmesi beklenilen turnuvaya tüm Soma’lı spor severleri davet etti.

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN