Lider Zaferspor, Gençlerbirliğinin Konuğu Olacak..

Türkiye Kadınlar Futbol 3’ncü liginin dördüncü haftasını 12 puanla lider tamamlayan Soma Zaferspor Kadın Futbol Takımı, 5.hafta deplasmanda Manisa Gençlerbirliğini konuğu olacak.

30 Aralık Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmayı, Manisa Bölgesi hakemlerinden Günsoy Kaya-Ahmet Türkeş ve Refik Koçoğlu yönetecek..

HAKAN ARSLANCAN, ”BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”
Ligde oynadığı 4 karşılaşmada 39 gol atıp kalesinde sadece 2 gol gören takımın başarılı antrenörü Hakan Arslancan, hedefe giden yolda şaşma olmadığını ve her maç üstüne kata kata yol aldıklarını belirterek, Soma’lı sporseverlere ”bizi izlemeye ve desteklemeye devam edin” mesajını verdi.
Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN