Lider Somaspor’da, Yol Ayrımı

Lider Somaspor’da, Yol Ayrımı

İkinci yarı öncesi lider Somaspor’da yol ayrımı

3.Lig 3.Grupta ilk yarıyı en yakın rakibi İçel İdmanyurduspor önünde 1 puan farkla lider giren Somaspor’da, yönetim kurulu  3 oyuncu ile karşılıklı konuşarak yollarını ayırma kararı aldı.Yönetim ve Hoca Raporu

Somaspor Yönetim Kurulu ile birlikte Teknik Direktör Burhanettin Basatemür‘un raporu doğrultusunda: Emre Tekin Pınar, Beytullah Armağan Özer ve Burak Balaban ile yolları ayırdıklarını belirten genel kaptan Abdullah Karış, futbolculara verdikleri emeklerden dolayı da teşekkür etti.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

2 YORUM

  1. Avatar
    Ufuk Çoban

    Aslında emre tekin pınar iyiydi yaa. İnşallah Mehmet Uysal enazından yarım sezonlukda olsa kiralarız

  2. Avatar
    Erkan Nevin Ergül

    Emre Tekin pınar iyiydi sanki, bir iki maçta izledim mucadeleciydi ama yönetimin vardır bir bildiği.

YORUM YAZIN