Lider Somaspor, Çiğli Bld.Spor Hazırlıklarına Başladı.

Lider Somaspor, Çiğli Bld.Spor Hazırlıklarına Başladı.

Lider Somaspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 6.haftasında, Çiğli Belediyespor ile Soma Atatürk Stadında oynayacağı maçın hazırlıklarına dün öğleden sonra yaptığı antrenmanla başladı..

HABER:SOMADASPOR.COM

TFF Soma Belediye Spor Tesislerinin Doğal Çim sahasında gerçekleşen antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Antrenmana Mirlan,Coşkun, Caner ve Atalay sakatlıklarından dolayı katılmadı..
Teknik Direktör Mustafa Bahadır, antrenörler Yasin Tuncer ve Şenol Sevindi idaresinde gerçekleşen antrenman takım halinde ısınma koşuları ve streching çalışmaları ile başladı. 5×2, yüksek yoğunluklu Aerobik koşu, yarı alanda serbest oyun ve soğuma ile son buldu.
Siyah-beyazlılar, hazırlıklarını bugün öğleden sonra yapacağı antenman ile sürdürecek..
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN