Oktay Çabuk’dan Sihirli Dokunuşlar

Oktay Çabuk’dan Sihirli Dokunuşlar

3. Lig 1. Grupta Belediye Kütahya Sporda Antrenörlük yapan Somalı Oktay Çabuk burada da parlamaya devam ediyor.

Başarılı teknik adam Oktay Çabuk, gittiği her takımda yapmış olduğu dokunuşlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Oynamış oldukları üç maçta iki galibiyet bir beraberlik alarak topladıkları 7 puan ile ligde ikinci sırada bulunuyorlar. 1. Grupta rakip fileye attıkları 8 gol ile en fazla gol atan takım durumundalar. Teknik ekip de birbirinden değerli hocalar ile çalışıyor. Teknik Direktör İsmail Güldüren, Antrenör Bekir Ozan Has ve Antrenör Abdi Aktaş gibi yıllardır süper lig tecrübesi olan hocalar ile güzel bir ekibin içinde bulunan Oktay hocaya ve Belediye Kütahyaspor‘a başarılar diliyoruz.

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN