Kulaspor-Karaelmasspor Hazırlık Maçı
![Kulaspor-Karaelmasspor Hazırlık Maçı](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/Kulaspor-Karaelmasspor-Hazirlik-Maci.jpg)
Süper Amatör Ligdeki temsilcimiz Soma 301 Karaelmas Spor, hazırlık maçında deplasmanda karşılaştığı Kulaspor ile 1-1 berabere kaldı.
Soma 301 Karaelmasspor liglerin başlamasına 22 gün kala, altıncı hazırlık maçını Manisa Ali Kaya Süper Amatör Lig C-grubu takımlarından Kulaspor ile deplasmanda oynadı.
Kulaspor 1-1 Karaelmasspor
Soma 301 Karaelmasspor, 7 Ekim Cumartesi günü Kula İlçe Stadı’nda oynanan müsabakanın 11.dakikasında yediği gole, 78.dakikada Emrehan Analı’nın kafa golüyle cevap verdi ve müsabaka karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere sonuçlandı.