Kazanamadığımız İçin Çok Üzgünüz

Kazanamadığımız İçin Çok Üzgünüz

Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür, Çorum FK ile oynanan karşılaşmanın genelinde iyi oynadıklarını belirterek ” Kazanamadığımız için çok üzgünüz” dedi.

Burhanettin Basatemür 2-0 mağlubiyetimizle sonuçlanan Çorum FK maçının ardından kulübün sosyal medya adresine karşılaşmayı değerlendirdi.

Basatemür’ün yaptığı değerlendirmede:

‘’Kazanamadığımız için çok üzgünüz. Maç boyu iyi oynadık, gol pozisyonları ve direkten dönen topumuz oldu, çok basit iki hatadan goller yedik denebilir. Ancak bunların bir önemi yok. İyi takım maç kazanandır. Üç puan aldığımızda iyi ve doğru oynamış olacağız. İnşallah Sivas Belediyespor maçında bunu yapacağız. Tüm oyuncularımızın iyi niyet ve çabasından memnunum ve onlara güveniyorum. Telaş yapacak bir durum yok. Sakin ve ne istediğini bilir bir şekilde devam edeceğiz.’’ifadeleri yer aldı.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN