Kaynak ve ELİ Parkeden Galibiyetle Ayrıldı

Kaynak ve ELİ Parkeden Galibiyetle Ayrıldı

Soma Kaymakamlık Voleybol Turnuvasında Çarşamba akşamı Kaynak Anka-Genç Girişim ve ELİ-Soma Çimento maçları oynandı.

Zevkli ve bir o kadarda çekişmeli geçen maçlar sonunda parkeden gülerek ayrılan taraflar Kaynak Anka ve ELİ takımları oldu.

SOMA GENÇ GELİŞİM

Kaynak Anka 3-2 Soma Gelişim

İlk gün turnuvanın favori takımı İmbat Madencilik mağlubiyetinden sonra oynadığı 3 karşılaşmadan salondan galibiyetle ayrılan Kaynak Anka, dördüncü galibiyetini; Genç Girişim’i tie-break setinde mağlup etti.
Kaynak Anka; toplam 2 saat 15 dakika süren karşılaşmanın setleri; 25-17, 19-25, 25-16, 23-25, 15-12 aldı..


ELİ VOLEYBOL

ELİ 3-0 Soma Çimento

Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda saat 22:00’de başlayan karşılaşmada ELİ, ilk seti 25-7 önde kapattı. İkinci seti 25-8 ve üçüncü seti de 25-13 kazanarak mücadeleden 3-0 galip ayrıldı. ELİ takımı ikinci galibiyetini alırken, Soma Çimento henüz galibiyetle tanışamadı.

 SOMA KAYMAKAMLIK

4.Hafta Hafta Maçları:

16 Ocak Perşembe Saat 19:00 İmbat Madencilik-Devlet Hastanesi
16 Ocak Perşembe Saat 20:00 Sodos-Soma Gelişim

Tüm Voleybol haberleri görmek için buraya tıklayınız!Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN