Kaymakamlık Voleybol Turnuvası Başladı

Kaymakamlık Voleybol Turnuvası Başladı

On dört takımın yer aldığı 15.Kurumlar Arası Soma Kaymakamlık Voleybol Turnuvası 6 Kasım Pazartesi günü A ve B-grubunda oynanan iki karşılaşma ile başladı.

Turnuvanın açılış maçı B-grubunda saat 19:00’da İmbat Madencilik ve Kırkağaç Meb takımları arasında oynandı.

🏐 İmbat Rahat Kazandı:3-0

Soma Vali Muzaffer Ecemir Salonunda oynanan açılış maçında İmbat Madencilik rahat bir oyunun ardından Kırkağaç Milli Eğitim’i 25-5, 25-12 ve 25-9’luk setlerle 3-0 mağlup ederek, turnuvaya galibiyetle başladı.

🏐 Milli Eğitim 3-0 Soma Eğitim

İlk günün ikinci karşılaşması A-grubunda yer alan Milli Eğitim ve Soma Eğitim takımları arasında gerçekleşti.

İki eğitim takımını bir araya getiren karşılaşmada parkeden 3-0’lık zaferle ayrılan Milli Eğitim turnuvaya galibiyetle başlayan taraf oldu. Milli Eğitim’i galibiyete taşıyan mücadelenin setleri 25-19, 25-20 ve 25-18 olarak sonuçlandı.

📆 2.Gün Maçları

07.11.2023 Salı 19:00 Kaymakamlık Eli
07.11.2023 Salı 20:30 Mevlana Meb Gençlik Merkezi

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN