Kaymakamlık Futbol Turnuvasına Katılacak Takımların Dikkatine!

Kaymakamlık Futbol Turnuvasına Katılacak Takımların Dikkatine!

Soma Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenecek olan Kaymakamlık Bahar Kupası Futbol Turnuvası kayıt işlemleri için son 9 gün

Bu yıl 30’uncusu düzenlenecek ”Soma Kaymakamlık Bahar Kupası İsmail Yamak Futbol Turnuvası” her yıl olduğu gibi bu yılda Soma’da büyük heyecan oluşturacak. Takımların, 2 Mayıs’ta başlayacak dev turnuvaya katılım için son başvuru tarihi olan 25 Nisan 2024 Perşembe günü mesai bitimine kadar gerekli evrakları Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor.

Konuyla ilgili Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert’in 23 Mart 2024 tarihinde şurada yayımlanan ”Kaymakamlık Futbol Turnuva Yönetmenliği” bildirgesinde yer alan ilk üç madde şöyle:

Kaymakamlık Futbol Turnuvasına başvuru için son gün 25 Nisan 2024 Perşembe

1- Müracaat: 25 Nisan 2024 Perşembe mesai bitimine kadar GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNE yapılacaktır. Kura çekimi ise aynı gün saat 17:30’da TEİAŞ Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

2-Müsabaka Yeri: Müsabakalar TEİAŞ Futbol Sahası ve Linyit Stadında yapılacaktır.

3- Takım ve Oyuncu Sayısı: Takım listeleri 20 kişi ile sınırlıdır. Turnuva şartlarına uymayan sporcular 20 kişilik listede asla yer almayacaklardır. Turnuva başlangıç tarihinden 10 gün önce takım listelerinin teslim edilmesi gerekmektedir. Takım listelerindeki oyuncuların turnuva kurallarına uygunluğu ile ilgili sorumluluk kuruma aittir. Teslim edildikten sonra yapılan incelemede turnuva kurallarına uymayan oyuncu tespit edilmesi halinde müsabakalar başlamış olsa bile sporcu listeden çıkartılacak ve turnuvaya katılması engellenecektir. ( Takım listelerine itiraz olması halinde, itirazı geçerli kılacak belgenin ibraz edilmesi halinde incelemeye alınacaktır.)

Not: Kaymakamlık Futbol Turnuva Yönetmenliği ile ilgili bilgilere buradan 🏆 tüm turnuva yazılarına ise şuradan bakabilirsiniz!.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN