Kaymakamlık Futbol Turnuvası Ne Zaman Başlayacak?

Kaymakamlık Futbol Turnuvası Ne Zaman Başlayacak?

30.Soma Kurumlar Arası Kaymakamlık Futbol Turnuvası’nın başlamasına kısa bir süre kala turnuva tarihi merak konusu oldu. Futbol Turnuvası ne zaman başlayacak?

Bu sezonda yeni birçok ismin yer alacağı turnuva yakın zaman içinde başlayacak. Peki, Kaymakamlık Futbol Turnuvası ne zaman başlayacak? sorusu tarafımıza gerek telefonla gerekse mesajla sürekli gelmekte.

DİLEK MERT AÇIKLIK GETİRDİ

Konuyla ilgili telefonla bilgi edindiğimiz Soma İlçe Spor Müdürü ve aynı zamanda Turnuva Yürütme Başkanı Dilek Mert, 2024 Turnuva Talimatnamesinin Soma Kaymakamımız Fatih Akkaya’nın onayının ardından bu hafta içerisinde Kurumlara ileteceğini tarafımıza bildirdi. Mert, turnuvanın başlama tarihi ile ilgili de maçların oynanacağı sahaların Nisan yağmurlarından dolayı etkileneceği göz önünde bulundurarak, Kaymakamımızın onay vermesi halinde Mayıs’ın ilk haftası başlayacağını söyledi.

Halim Kaynak
İnci Ticaret

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN