Kaymakamlık Futbol Turnuva Bereketi..

Kaymakamlık Futbol Turnuva Bereketi..

2017 Yılında Soma’da gerçekleşen ve İmbat A.Ş-Soma Kömürleri arasında oynanan 24.Kaymakamlık Futbol Turnuva finalini yöneten İ.Çağlar Uyarcan, UEFA Avrupa Liginde görev yapacak.

Manisa Bölgesi hakemlerimizden İ.Çağlar Uyarcan, 16 Ağustos Perşembe günü Danimarka’nın Kopenhag ile Bulgaristan’ın CSKA Sofia takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ikinci maçında, Halil Umut Meler‘in yöneteceği maçta Ekrem Kan ile birlikte yardımcılığını üstlenecek.

Danimarka’nın Kopenhag şehrindeki Parken Stadyumu’nda TSİ 19.30’da başlayacak karşılaşmada, dördüncü hakem olarak Arda Kardeşler görev alacak.

Bilindiği üzere 2016 yılında Soma Termik ve Soma Çarşı takımları arasında oynanan 23.Soma Kaymakamlık Futbol Turnuva finalini yöneten (buradan bakabilirsiniz) FIFA kokartlı hakemlerimizden Halis Özkahya, da Polonya’nın Legia Warszawa ile Lüksemburg’un F91 Dudelange takımları arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu maçını yönetmişti.
www.somadaspor.com Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN