Kaymakamlık 3-1 Devlet Hastanesi

Kaymakamlık 3-1 Devlet Hastanesi

Kaymakamlık ikinci maçından da galibiyetle ayrılırken, Devlet Hastanesi  ikinci maçını da 3-1’lik skorla kaybetti.

Soma Kaymakamlık Voleybol Turnuvasında ikinci hafta maçlarına Perşembe günü Kaymakamlık-Devlet Hastanesi ve Nakliyeciler-Soma Çimento karşılaşmaları ile devam edildi.

Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunun ev sahipliği yaptığı müsabakalarda ilk maç Soma Çimentoyu 3-0 mağlup eden Kaymakamlık ve Sodos’a 3-1 mağlup olan Devlet Hastanesi takımları arasında oynandı.

Saat 19:00’de başlayan ve toplam 92 dakika süren karşılaşmayı 20-25, 25-22, 25-17, 25-22’lik setlerle Kaymakamlık 3-1 kazandı. Bu sonucun ardından Kaymakamlık ikinci maçlar sonunda ikinci galibiyetini elde ederken, Devlet Hastanesi ikinci maçından da mağlubiyetle ayrıldı.DEVLET HASTANESİ SOMA KAYMAKAMLIK

Kaymakamlık 3-1 Devlet Hastanesi

SALON:Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu
HAKEM:Dilek Mert-Sılay Mutlu-Rıfat Kahraman-Gamze Kazanç
KAYMAKAMLIK:Yener-Kadir-Sedat-Sinan-Demet-Mehmet-Dilek-Hasan-M.Fatih

DEVLET HASTANESİ:Ali Osman-Anıl-Şenol-İsmail-Kerim- Mehmet-Göksel-Merve-Onur
SETLER:20-25, 25-22, 25-17, 25-22
SÜRE:92′ (25′ 23′ 24′ 20)

03 Ocak Cuma Saat 20:00 İmbat Madencilik-Soma Gelişim
03 Ocak Cuma Saat 21:00 Kaynak Anka-ELİ

Tüm Voleybol haberleri görmek için buraya tıklayınız!

DEVLET HASTANESİ SOMA KAYMAKAMLIK

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN