Kaymakamlık 3-0 Soma Çimento

Kaymakamlık 3-0 Soma Çimento

Soma Kaymakamlık Voleybol Turnuvası ikinci gün karşılaşmalarında tek maç Kaymakamlık ve Soma Çimento takımları arasında oynandı.

Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda Saat 20:00’de başlayan ve toplam 45 dakika süren karşılaşmayı 25-8, 25-9, 25-11’lik setlerle Kaymakamlık 3-0 kazandı. Bu karşılaşma aşağıda belirteceğimiz detaylarla da voleybol tarihine geçti.

Soma Çimento, 6 Bayan Oyuncuyla katıldı.

Turnuvaya bu sezon katılan Soma Çimento; Hatice Özbek, Serenay Okyar, Reyhan Haytabey, İpek Özkan, Pelin Atalar ve Ebru Şahin’in başarılı oyunlarıyla parkede yer alması, turnuva tarihine en çok bayan oyuncuyla katılım sağlayan takımı oldu.


İki Bayan Oyuncuda Kaymakamlık Takımında

Kaymakamlık takımında yer alan ve kazanılan maçta gösterdikleri performansla katkı sağlayan iki bayan oyuncu Demet Taylan ve Dilek Çatal’da vardı. Her iki takımda  parkede yer alan 8 bayan oyuncuyla  Kaymakamlık-Soma Çimento maçı, en fazla bayan oyuncunun yer aldığı maç olarak kayıtlara geçti.

KAYMAKAMLIK-SOMA ÇİMENTOKaymakamlık 3-0 Soma Çimento

SALON:Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonu
HAKEM:Dilek Mert-Sılay Mutlu-Oğuz Akyüz-Serdar Açıkgöz
KAYMAKAMLIK:Yener-Kadir-Sedat-Sinan-Demet-Mehmet-Dilek-Hasan-M.Fatih-Oğuz

SOMA ÇİMENTO:Cumhur-Hatice-Semih-Ebru-Enis-Reyhan-Pelin-Eren-İpek-Samet-Hakan
SETLER:25-8, 25-9, 25-11
SÜRE:45′ (18′ 14′ 13′)

2.Hafta Maçları:

30 Aralık Pazartesi Saat 19:00 Nakliyeciler-ELİ
30 Aralık Pazartesi Saat 20:00 İmbat Madencilik-Sodos

02 Ocak Perşembe Saat 19:00 Kaymakamlık-D.Hastanesi
02 Ocak Perşembe Saat 20:00 Nakliyeciler-Soma Çimento

03 Ocak Cuma Saat 20:00 İmbat Madencilik-Soma Gelişim
03 Ocak Cuma Saat 21:00 Kaynak Anka-ELİ

Tüm Voleybol haberleri görmek için buraya tıklayınız!Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN