Kalan On İki Maçımızda Aynı Değerde

Kalan On İki Maçımızda Aynı Değerde

Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür Pazar günü 22.hafta maçında karşılaşacakları Cizrespor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Siyah-beyazlı ekibin başarılı teknik adamı Basatemür, 3.Lig 3.Grup 22.haftasında kendi sahasında oynayacakları Cizrespor maçıyla ilgili ‘’Kalan 12 maçta bir birine eş değer maçlar. Yukarılara oynayan takım neyse en alt sırada olan Cizrespor’da bizim için aynı değerde’’ diyerek şöyle devam etti:İlgili Haberler;

Dumanlı Kentin Çocukları Cizre Hazırlıklarını Tamamladı
Nurettin Çağlar, Cizrespor Maçı Öncesi Konuştu
Cizrespor Maçını Yakup Bakır Yönetecek
Basatemür, Cizrespor Maçını Değerlendirdi
Nurettin Çağlar Alev Alev
Cizrespor 2-2 Somaspor
Cizrespor Maç Önü..
Nurettin ve Tunay Cizrespor maçı Öncesi Konuştular
Cizrespor Hazırlıkları Tamamlandı
Cizrespor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Cizrespor Maçının Hazırlıkları Başladı

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN