İmbat-M.Eğitim Final Maçı Fotoları

İmbat-M.Eğitim Final Maçı Fotoları

İmbat-M.Eğitim final maçı fotoları. İmbat-M.Eğitim final maçı resimleri. İmbat-M.Eğitim final maçının geniş özeti.

Soma Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce geleneksel olarak düzenlenen “14. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası” dün akşam (Pazartesi) oynanan final maçıyla sona erdi.

11 Kurum takımın katılımıyla 1 Mart Salı günü Soma Yunus Emre İHO Spor Salonunda İmbat Madencilik ve Hidro-Gen arasında oynanan karşılaşma ile başlayan Voleybol Turnuvası, 28 Mart Pazartesi İmbat Madencilik-Milli Eğitim final maçıyla son buldu.

Dev finalin geniş detaylarını görmek için buraya, tüm turnuva haberleri için şuraya, İmbat Madenciliğin şampiyonluğu ile sonuçlanan karşılaşmanın görsellerine ise hemen alt taraftan bakabilirsiniz! 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN