Huzurevinden Zaferspor’lu Aleyna’ya Anlamlı Ziyaret

Huzurevinden Zaferspor’lu Aleyna’ya Anlamlı Ziyaret

Zaferspor – Bursa Soğanlıspor bayan futbol müsabakasında girdiği ikili mücadelede sağ ayak bilek kemiği kırılan Aleyna Çayıroğlu’na Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezinden anlamlı ziyaret.

Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi Müd. Yard Sibel Eylem Çetin ve kurum çalışanlarından Burcu Köse Özbek, Betül Yıldız, Bahadır Özgen, Sporcuya evinde  ziyarette bulundular.

Ziyaretle ilgili Soma Rehabilitasyon ve Huzurevi Müd yard Sibel Eylem Çetin, ”Kurumumuz ve Soma Zaferspor arasında çok anlamlı bir bağ bulunmaktadır. Özel çocuklarımız ve yaşlılarımızın birçok etkinliğinde Hakan Aslancan ve Zaferspor‘lu kızlarımız çok anlamlı ve güzel faaliyetlerde beraber bulunuyoruz. Bu anlamda bizim için çok değerli olan Zaferspor kızlarımızın Soma’da oynanan maçlarında bizde tribünden desteğimizi veriyoruz.
Son oynanan maçta Aleyna kızımızın sakatlanması bizi üzmüştür. Kendisini evinde ziyaret ederek moral vermeye, en kısa zamanda tekrar sahalara dönüp, sağlığına kavuşmasını canı gönülden istiyoruz. Çok geçmiş olsun.” dileklerinde bulundular.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN