Hakan Arslancan ve Selis Demirci Dünya Kupasında

Hakan Arslancan ve Selis Demirci Dünya Kupasında

Zafer Spordan Hakan Arslancan hoca ve Selis Demirci Kadınlar Dünya Kupası Final müsabakaları için  gittikleri Fransa’nın Nice  kentinde  İsveç’in İngiltere’yi 2-1 mağlup ettiği maçı canlı izlediler.

Geçtiğimiz günlerde Tff ve Nike işbirliğinde yapılan seçmelerde en değerli oyuncu seçilen Selis Demirci ve onu yetiştiren antrenör Hakan Arslancan NIKE’ın sponsorluğunda final müsabakalarını izlemek üzere Fransa’ya gitti.

Kadın futbolu konusun da bilgi ve görgülerini artıracak olan Hakan hoca ve Selis’in  külüplerine yeni katkılar sağlayacağını düşünüyoruz.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN