Hak İş-Polis Gücü ve Yargı Gücü-ELİ 2 Maçları

Hak İş-Polis Gücü ve Yargı Gücü-ELİ 2 Maçları

Mahallenin Delisi Laz İbo, Kaymakamlık Futbol Turnuvası 4.hafta ikinci gün Polis Gücü-Hak-İş ve Yargı Gücü-ELİ (2) maçlarına kısaca değindi.

Her zamanki gibi noktası ve virgülüne dokunmadığımız Laz İbo’nun  değerlendirmesi şöyle: Bu arada bilenler bilir bilmeyenler için bir kez daha bıkmadan-usanmadan ”Kim bu Mahallenin Delisi?” sorusuna cevap olarak  buraya tıklayınız!

4-4’lük Maç

Hak iş ilk yarısını önde bitirdiği hatta üstünlük kurduğu maçda 4-2 galipken Melih Ertuğ Onur gibi oyuncularıyla gol şanslarını bir bir harcayınca Polis Gücü son 15 dakikadaki baskılı oyunuyla 1 puanı söke söke aldı.
Maçın son dakikalarını hop oturup hop kalktığımız maç Polis Gücü kalecisi Ali’nin son saniyede müthiş çıkardığı top la beraberliği kurtardı. Sıralama maçı olarak görülen maç berabere bitince artık her şey son maça kaldı. iki takıma da iyi şanslar ve başarılar diliyorum.

Günün ikinci maçı ise tam bir sıralama maçıydı. Yenen İmbat la yenilen Ticaret Odasıyla eşleşecek gibi görülen maçı Yargı üstün oyunu ve haklı galibiyetiyle farklı kazandı. Yine Furkan yıldızlaştı, yine İdris çok kurtardı.. Defans bloğu yine aşılmak ta zorlandı, orta saha bloklar arasını iyi doldurdu hızlı çıkıp Furkan a topu hızlı getirdiler ve sonuca gitmesini bildiler..

Maça yedek ağırlıklı başlayan Eli2 sonradan as oyuncularını sahaya sürse de yenilmekten kurtulamadı. Furkan yine sahanın en iyisiydi.. Tebrikler kardeşim başarılar..

Eli2 Sgk maçını kazanmak tan başka şansı kalmadı onlara da gelecek maçında başarılar diliyoruz.. Mahallenizin Delisi Laz İbo

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN