Gölmarmaraspor Fırsatı Tepti:2-2

Manisa 1.Amatör Küme A-Grubunda ikinci yarı karşılaşmaları bugün (c.tesi) başladı.

SOMADASPOR.COM

Haftaya girilirken 19 puanla lider durumda bulunan Gölmarmaraspor, Mecidiyespor deplasmanında 2-0 öne geçmesine rağmen ikinci yarıda yediği gollerle çok önemli iki puan bıraktı.

Gölmarmaraspor, Akhisar Kovalık Sahasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısında Eksan Tokul’un attığı gollerle 2-önde tamamladı.

İkinci yarı ev sahibi ekip Mehmet Kececi ile iki gol buldu ve karşılaşmada 2-2 berabere sonuçlandı.

Gölmarmaraspor’da maçın bitiminde sportmenlik dışı hareket yaptığı gerekçesi ile İbrahim Tan, ikici sarı kartın ardından kırmızı kart gördü.

Bu sonuçtan sonra Gölmarmaraspor puanını 20 yaptı. Meçidiyespor ise 13 puanla dördüncü sıradaki yerini korudu.MECİDİYESPOR 2-2 GÖLMARMARASPOR

STAD:Akhisar / Kovalık
HAKEMLER: Abdullah Türkan Ahmet Massa İshak Korkmaz
MECİDİYESPOR:Oktay-Hasan-Ahmet-Samet-Mert-Enes-Onur-Gürkan-Mahsun-Mehmet-Rahmican
YEDEKLER:Bilal, Gökay, Ali, Yusuf, Rohşat, Cevdethan
TEKNİK SORUMLU:Umut Ballı

GÖLMARMARASPOR:Halilcan-Mehmet-Sedat-Kani-Fatih-Ekrem-İbrahim-Önel-Elsan-Emre-Levent
YEDEKLER:Fırat, Rıdvan, Eyüp, Habil, Doğukan, Davut, ibrahim
TEKNİK SORUMLU:Mutlu Kertiş
GOLLER: Ersal Tokul 2 (Gölmarmaraspor), Mehmet Kececi 2 (Mecidiyespor)
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN