Gölcükspor Maçının Hazırlıkları Sürdü.

Gölcükspor Maçının Hazırlıkları Sürdü.

Somaspor, bu hafta sonu evinde oynayacağı Gölcükspor maçının hazırlıklarını TFF Tesislerinde yaptığı çalışmayla sürdürdü.

Siyah-beyazlılar, 26 Ocak Pazar günü saat 13.30’da Atatürk Stadı’nda oynayacağı Gölcükspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.Teknik Direktör Burhanettin Basatemür ve yardımcı antrenörler yönetiminde gerçekleşen antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. Futbolcular daha sonra istasyon çalışması ve Gölcükspor karşısında uygulanacak taktiksel ağırlıklı çift kale maçla antrenmanı tamamladı..

Geçen hafta gribal enfeksiyona yakalandığı için bir hafta çalışmalara katılamayan Mehmet Uysal takımla çalışmalara başlarken, cezalılardan Üzeyir Ergün antrenmana katılmadı.

Maçın Hakemi Muş Bölgesinden

Karşılaşmayı Muş Bölgesi Klasman hakemlerinden Mehmet Şükrü Közcü yönetecek. Közcü’nün yardımcılıklarını ise; İsmail Emre (Muş), Çağrı Ateş (Diyarbakır) ve dördüncü hakem Gürkan Tanoğlu (Muş) yapacak. Mehmet Şükrü Közcü ve ekibi ilk defa maçımızda görev yapacak..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN