Gökhan ve Akın Transferlerine Açıklık Getirdi.

Gökhan ve Akın Transferlerine Açıklık Getirdi.

Somaspor’u PTT 3.Lige taşıyan oyuncuların başında gelen kaptan Gökhan Sipki ve Akın Alkan transferiyle ilgili hedefleri hakkında sitemize açıklamalarda bulundu.

SOMADASPOR

Başarılı defans oyuncuları, son günlerde haklarında Isparta 32 Davrazspor ile anlaştıkları yönünde çıkan haberler üzerine; ”Evet Isparta 32 Davrazspor ile görüştük. Ancak anlaşmadık. Soma bizi seviyor, biz de onları. Takım, taraftar ve yönetim iyi bir sinerji yakaladık. Önceliğimiz Soma’dan gelecek transfer teklifi üzerine olacak” diyerek noktayı koydular..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN