Geliyoruz..

Geliyoruz..

Somaspor, Pazar günü deplasmanda oynanacak Ayvalıkgücü Belediyespor maçı için yarın ( Cumartesi ) öğlen yemeğine müteakip Ayvalık’a gidecek. Umarım iyi başlar ve iyi bitiririz..

HABER:SOMADASPOR.COM

Siyah-beyazlılar deplasmanda yalnız kalmayacak.. Soma’dan Ayvalık’a şimdiden 10 otobüs hazır.. Bunun yanında özel araçlarıyla geleceklerin sayısı da bir hayli fazla.. Sizlere tavsiyemiz işiniz yoksa ve müsaitseniz mutlaka sizlerde maça gelin. Hem takımımızı destekleyin hem de ilçemizin zehirli havasından uzaklaşıp biraz deniz havası alın..

2018-19 futbol sezonu camiamıza, taraftarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Her sezon umduğumuz, beklediğimiz başarıların geldiği, sakatlıksız geçen bir sene yaşayalım. Tribünde olacak Siyah-İncilerinde ”boğazına kuvvet” diyelim..SİYAH-BEYAZ DEVAMCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN