Gelişim Ligi: Bld. Kütahyaspor 7-4 Somaspor

Gelişim Ligi: Bld. Kütahyaspor 7-4 Somaspor

2021-2022 Sezonu U-19 Bölgesel Gelişim Ligleri ilk hafta maçları yurdun çeşitli il ve ilçelerinde oynanan karşılaşmalarla başladı.

48 Takımın katılımı ile 8 ayrı grupta ve 4 devreli lig usulüne göre oynatılan U-19 Bölgesel Gelişim Liginde 3.Grupta yer alan Somaspor U-19 takımı, ilk hafta maçını Kütahya deplasmanında Belediye Kütahyaspor ile oynadı.

Çocuk, Ergen ve Yetişkin Terapisi
30 Ekim Cumartesi günü Kütahya Asım Alkış Stadı’nda oynanan karşılaşmada Somaspor U-19 Belediye Kütahyaspor’a ilk yarısı 4-1 biten karşılaşmada 7-4 mağlup oldu. Takımımızın gollerini Barış Civelek, Taha Pandur, Emre Doğan ve Enes Kazan attı.

İlk haftayı Belediye Kütahyaspor mağlubiyeti ile kapatan Somaspor U-19 takımı, ikinci hafta evinde Uşakspor U-19 takımını konuk edecek. Karşılaşma TFF’den son dakika değişikliği olmaz ise 6 Kasım Cumartesi günü saat 12:00’de Soma Atatürk Stadı’nda oynanacak. Tüm Gelişim ligleri haberleri için buraya tıklayınız!
SUAT GÜNDOĞAN

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN